The Mandalorian Nebyla Bo-Katan v seriálu již od samého začátku a my jsme to pouze nevěděli?

Nebyla Bo-Katan v seriálu již od samého začátku a my jsme to pouze nevěděli?

Nebyla Bo-Katan v seriálu již od samého začátku a my jsme to pouze nevěděli?

Většinou jsou tvůrci jeden krok před námi. Zatímco my vyhlížíme staré známé, kteří se ve druhé řadě seriálu The Mandalorian objeví, tvůrci se nám mohou skrytě smát do dlaně. Je klidně možné, že pár postav již bylo v první řadě přímo před našima očima, jen jsme to vůbec netušili.

14 0
16.5.2020

Nedávno bylo oznámeno, že se ve druhé řadě seriálu The Mandalorian objeví Bo-Katan známá z animovaných seriálů The Clone Wars a Rebels v podání Katee Sackhoff. Vůbec poprvé Bo-Katan uvidíme v hrané podobě. Jenže má to jeden háček. Co když Bo-Katan v seriálu už byla a my jsme to jen nevěděli?

V první řadě jsme v několika epizodách narazili na tzv. Armorer (Zbrojířku), postavu, která zatím nedostala jméno. Jedná se o ženu, která se na planetě Nevarro stará o zbylé Mandaloriany, kteří se snaží přežít poté, co jim Impérium zdevastovalo domov. O Armorer toho moc nevíme, pouze to, že jí velice záleží na odkazu Mandaloru, kultuře jejího lidu a také na tradicích.


(Jedná se o jednu a tu samou postavu? Foto: Disney)

Takto lze v podstatě popsat i Bo-Katan, která se v době vlády Impéria taktéž starala o Mandolore, když jí Sabine Wren předala Darksaber. Jenže ten jí dlouho nezůstal. Následně na planetu vpadlo Impérium, spoustu Mandalorianů zabilo a Gideon se zatím pro nás neznámým způsobem dostal k Darksaberu. Snad právě tato dějová linka odhalující velkou čistku nám bude odvyprávěna v průběhu druhé série.

To nás samozřejmě přivádí k myšlence, zda Armorer a Bo-Katan není jedna a ta samá postava. Pokud ano, bylo by to naprosto geniální. Podívejte se na výše přiložený obrázek, vždyť i tu helmu mají trochu podobnou. Armorer byla ztvárněna herečkou Emily Swallow, ta ale nikdy nebyla vidět, protože Armorer nikdy nesundala masku. To, že by byla nyní přeobsazena Katee Sackhoff, by asi většině diváků nevadilo.

Co si o této teorii myslíte? Je Armorer skutečně Bo-Katan, nebo se jedná o dvě různé postavy?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

jh666

Upřímně, o spojitosti mezi Armorer a Bo-Katan jsem přemýšlel mockrát. Ale nesedí mi pak na její helmě ty růžky.

16.5.2020 | 16:03:58
dovahkiin

Rád bych řekl že si všechny helmy všech mandalorianů nejsou trochu podobné, ale prostě.....jsou.

16.5.2020 | 16:17:59
Blackhand47XD

Já spíše doufám, že Bo-Katan použijí ve flashbacku, kde by ukázali, jak ji Gideon zabil a získal tak Darksaber. Animované postavy skoro neumírají, tak alespoň v hrané podobě by je odstřihnout mohli.

webmaster
16.5.2020 | 16:21:59
WolverineCzE

ani ne hraje jí někdo jiný

16.5.2020 | 17:17:05
wampera

podle ruzku na prilbe bych rekla ze the Armorer byla (je ;) Zabrak, protoze pro cloveka by takovehle pridane drobnosti akorat zbytecne pridavaly vahu a material, takze si nemyslim ze se s Bo-Katan jedna o stejnou osobu.

17.5.2020 | 11:22:27
RagnarokCzD

Helmy že jsou si podobný? O_o

To je jako tvrdit, že lidi, zabrakové a twi'leci jsou vlastně to samý, protože maj všichni dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavu. :D

Spíš bych se přikláněl k tý verzi co tu už padla v komentářích, že bude jen ve Flashbacku.

#7 rasliiito
17.5.2020 | 11:23:40
rasliiito

#6 RagnarokCzD: presne to me napadlo :D co je na te helme podobnyho jako :D

17.5.2020 | 12:14:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců