The Mandalorian Pedro Pascal údajně strávil v kostýmu více času než v první sezóně

Pedro Pascal údajně strávil v kostýmu více času než v první sezóně

Pedro Pascal údajně strávil v kostýmu více času než v první sezóně

Když máte v seriálu postavu, která prakticky nikdy neukáže obličej, může ji hrát kdokoliv. I třeba nějaký levný herec či dablér. Něco podobného se stalo v seriálu The Mandalorian, kdy Pedro Pascal strávil v kostýmu jen zlomek času. Ve druhé sezóně se to ovšem změní.

21 0
14.6.2020

Herec Pedro Pascal rozhodně Mandaloriana dabuje, ale ne vždy ho hraje. To vyplulo na povrch již v průběhu první série, kdy režisérka Bryce Dallas Howard prohlásila, že například při její epizodě (Sanctuary) Pascal nebyl vůbec na scéně, nahrazovali ho dva dabléři, kteří za něj vše odpracovali. A nebyl to pouze tento případ, ale bylo to několikrát v průběhu první série.

Podle serveru Bespin Bulletin ovšem tvůrci chtěli toto napravit. Pascal údajně strávil ve druhé řadě v kostýmu o mnoho více času. Je to také možná tím, že charakter naší hlavní postavy projde velkou změnou (přeci jenom je skoro tátou), a tak bylo nutné, aby se Pedro Pascal s rolí více sžil. Rozhodně je to dobrou zprávou. Není totiž nic potěšujícího, když váš herec nehraje postavu, kterou má. A pouze ji dabuje.


(Na Bobu Fetta v hrané podobě čekáme už od Epizody VI. Foto: Disney)

Tvůrce Jon Favreau zase osvětlil, proč přišel s postavou Mandaloriana. Již od dětství měl zalíbení v Bobovi Fettovi, námezdním lovci, který ovšem nikdy nedostal ve filmech pořádný prostor navzdory velkému přání fanoušků. A právě proto Favreau chtěl někoho, kdo by ho dostal a kdo by si to zasloužil. Vůbec design Bobovy helmy a zbroje je zkrátka něco, co přitahovalo fanoušky už kdysi. A Favreau věří, že to diváky přitahuje i nyní.

Dave Filoni byl zase dotázán, zda se Fett někdy objeví v našem seriálu. I když už v podstatě víme odpověď, je zajímavé slyšet Filoniho reakci i zpětně. Filoni totiž prohlásil, že se na to zkrátka nejde ptát člověka, který vrátil do hry zdánlivě mrtvého Maula. Pokud Maul dokázal přežít pád do šachty a rozpůlení, tak Fett si určitě mohl najít cestu ze Sarlaccových úst.

Boba Fett by se měl určitě objevit ve druhé řadě, kde ho ztvární Temuera Morrison. Jeho zbroj by ovšem měl obléknout i herec Timothy Olyphant. Pokud se Fett skutečně ukáže, mnohým fanouškům se splní přání. Ve druhé řadě se obecně objeví celá řada postav známých z animovaných seriálů, tak doufejme, že tvůrci vědí, co dělají. Doposud totiž seriál perfektně fungoval i bez nich.

Těšíte se na Fettův příchod? Věříte tvůrcům, že dokážou ukočírovat show nyní plnou známých postav?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Fat Tony

Yeah? Good :)

14.6.2020 | 17:24:03
monikash

Spíš to měl jako ochranu před kovidem… ;-)

překladatel
15.6.2020 | 17:46:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců