The Mandalorian První fotka Marka Hamilla na place a co prozradil Giancarlo Esposito?

První fotka Marka Hamilla na place a co prozradil Giancarlo Esposito?

První fotka Marka Hamilla na place a co prozradil Giancarlo Esposito?

Po delší okurkové sezóně se toho snad kolem Mandaloriana začne opět něco dít. Štáb už je připravený na natáčení, dost možná pár záběrů natočil a údajně ve velkém by se mělo začít velice brzy. Navíc nás stanice Disney+ láká na speciální epizodu, na kterou čeká asi každý.

22 0
3.8.2021

Herec Giancarlo Esposito prozradil, že natáčení třetí řady začne brzo. Studio prý akorát skončilo s natáčením seriálu The Book of Boba Fett. Před pár dny jsme vám ovšem přinesli zprávu, že se již natáčí. Nutně to ale neznamená, že obě informace nejsou pravdivé. Štáb může předtáčet určité scény či Espositův termín natáčení může být zcela jiný (a tudíž zřejmě pozdější) než u ostatních.

Důležité ale je, že se kolem třetí řady začíná něco dít. Esposito dále prozradil, že úloha Gideona bude opět důležitá a sám se herec těší, až ho uvidíme, jak je ve vazbě. Esposito je také pověstný svým černým humorem, takže když byl dotázán, na co se můžeme od Gideona těšit ve třetí řadě, vtipně a s chladnou hlavou odpověděl, že Gideona uvidíme, jak zabije Grogua.


(Mistr Hamill sám na place. Foto: Disney)

Herec si samozřejmě dělal srandu a narážel na příběh z minulého roku. Jeho děti zbožňují seriál a sledují každou novou epizodu. I když samozřejmě svého taťku v imperiální zbroji podporují, děti ho požádaly, aby hlavně neubližoval Baby Yodovi. Esposito si od té doby z toho dělá srandu. Kdykoliv si tak může rýpnout do zeleného mrňouse, udělá to.

25. srpna 2021 se taktéž dočkáme speciální epizody Disney Gallery, ve které nám bude odtajněno, jak se natáčela finální scéna epizody The Rescue. Máme tady první fotografii, která nás láká na tento speciální díl. Je na ní sám Mark Hamill, který byl přítomný přímo na natáčení. V té době ale asi nikdo z širšího štábu nebyl přítomen. Tento díl rozhodně bude stát za to.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /7

téčko171

Vsadil bych boty na to, že tenhle jediný moment v Lukově starém kostýmu z Return of the Jedi, byl pro Marka po všech stránkách daleko silnější, než natáčení celé sequel trilogy.

#3 dvl
webmaster
3.8.2021 | 17:25:12
caukyy

dojemné :)

3.8.2021 | 17:42:20
dvl

#1 téčko171: Nielen pre Marka

3.8.2021 | 19:02:36
Cermb0

Na to jaký byl původní koncept Mandaloriana hodně slušný… Kéž by se vydali směrem ignoru sequel trilogie… :D

3.8.2021 | 22:42:31
Sctyri

Měl jsem za to, že Mark H. na natáčení vůbec nebyl, snad jsem i viděl s ním rozhovor, kde říkal, že se dozvěděl, že se tam Luke objeví až po natáčení..?!

#6 tom99
4.8.2021 | 18:33:42
tom99

#5 Sctyri: Ne, to sis asi spletl. On od začátku říkal, že tam byl, ostatní herci jen nevěděli, že tam byl a také nevěděli, že když už tam někdo byl, tak že to byl Luke :-)

webmaster
4.8.2021 | 21:20:16
Camaris

Příští měsíc začíná natáčení třetí řady. Zdroj: Carl Weathers. Má se opět objevit jako Greef Karga a zároveň se má ujmout i režie některé epizody.

18.8.2021 | 18:05:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců