The Mandalorian Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Zatím to vypadá, že druhá řada bude, co se týče obsazení, pestřejší. Kromě starého týmu, který se vrací v plné síle, tu mámě několik zajímavých nováčků a starších postav z jiných seriálů. Než se Ahsoka, Rex a Boba Fett přihlásí o slovo, uvidíme i Timothyho Olyphanta.

16 1
21.5.2020

Aktualizace:

Začalo se spekulovat, že by Timothy Olyphant mohl obléknout kostým samotného Boby Fetta. Nenechte se ale zmást, toho by ve finále neměl hrát. Nejspíše Olyphant ztvární postavu známou pod jménem Cobb Vanth, která se třeba objevila v románu Aftermatch. Jedná se o bývalého otroka, který se stane šerifem na Tatooinu a získá mandalorianskou­ zbroj.


Původní článek:

Po staronových návratech tu máme také novinku, která bude souviset se zatím nespecifikovanou postavou, nicméně s největší pravděpodobností se bude jednat o někoho nového. Timothy Olyphant (Vřískot 2, Jsem číslo čtyři) doplňuje původní obsazení. Přidává se tak k nováčkům jako Temuera Morrison, Rosario Dawson nebo k ostřílenému Billu Burrovi, který se již objevil v jedné epizodě v řadě minulé.

(Bude se jednat pouze o vedlejší roli? Foto: Disney)

Dave Filoni se taktéž přiznal, že letos si udělal čas pouze pro natáčení jedné epizody. Povinností stále přibývá, nesmíme zapomínat, že letos měl Filoni na starosti i závěrečnou řadu The Clone Wars, navíc je v Lucasfilmu stále více vytěžovanou osobou a spousta lidí k němu chodí pro rady ohledně Star Wars obecně. Filoni se přiznal, že je vzrušující se učit po boku Jona Favreaua, protože on sám nemá zkušenosti s natáčením hraných filmů a seriálů.

Druhá řada je aktuálně dotočena, nyní se pracuje na postprodukci, ale vše by mělo jít podle plánu. Na podzim 2020 seriál rozhodně očekávejme. V posledních týdnech navíc přibývalo castingových novinek, bohužel studio Disney stále mlčí a nepotvrdilo ani jednu z nich. Snad se alespoň během letních měsíců dočkáme prvního traileru, který by mohl minimálně jednu castingovou novinku potvrdit.

Bude Timothy Olyphant přínosnou posilou současného týmu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců