The Mandalorian Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Timothy Olyphant se přidá k obsazení a Dave Filoni se postará alespoň o jednu epizodu

Zatím to vypadá, že druhá řada bude, co se týče obsazení, pestřejší. Kromě starého týmu, který se vrací v plné síle, tu mámě několik zajímavých nováčků a starších postav z jiných seriálů. Než se Ahsoka, Rex a Boba Fett přihlásí o slovo, uvidíme i Timothyho Olyphanta.

15 1
21.5.2020

Aktualizace:

Začalo se spekulovat, že by Timothy Olyphant mohl obléknout kostým samotného Boby Fetta. Nenechte se ale zmást, toho by ve finále neměl hrát. Nejspíše Olyphant ztvární postavu známou pod jménem Cobb Vanth, která se třeba objevila v románu Aftermatch. Jedná se o bývalého otroka, který se stane šerifem na Tatooinu a získá mandalorianskou­ zbroj.


Původní článek:

Po staronových návratech tu máme také novinku, která bude souviset se zatím nespecifikovanou postavou, nicméně s největší pravděpodobností se bude jednat o někoho nového. Timothy Olyphant (Vřískot 2, Jsem číslo čtyři) doplňuje původní obsazení. Přidává se tak k nováčkům jako Temuera Morrison, Rosario Dawson nebo k ostřílenému Billu Burrovi, který se již objevil v jedné epizodě v řadě minulé.

(Bude se jednat pouze o vedlejší roli? Foto: Disney)

Dave Filoni se taktéž přiznal, že letos si udělal čas pouze pro natáčení jedné epizody. Povinností stále přibývá, nesmíme zapomínat, že letos měl Filoni na starosti i závěrečnou řadu The Clone Wars, navíc je v Lucasfilmu stále více vytěžovanou osobou a spousta lidí k němu chodí pro rady ohledně Star Wars obecně. Filoni se přiznal, že je vzrušující se učit po boku Jona Favreaua, protože on sám nemá zkušenosti s natáčením hraných filmů a seriálů.

Druhá řada je aktuálně dotočena, nyní se pracuje na postprodukci, ale vše by mělo jít podle plánu. Na podzim 2020 seriál rozhodně očekávejme. V posledních týdnech navíc přibývalo castingových novinek, bohužel studio Disney stále mlčí a nepotvrdilo ani jednu z nich. Snad se alespoň během letních měsíců dočkáme prvního traileru, který by mohl minimálně jednu castingovou novinku potvrdit.

Bude Timothy Olyphant přínosnou posilou současného týmu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců