The Mandalorian Třetí řada je již oficiálně potvrzena a začne se natáčet ještě před koncem roku 2020

Třetí řada je již oficiálně potvrzena a začne se natáčet ještě před koncem roku 2020

Třetí řada je již oficiálně potvrzena a začne se natáčet ještě před koncem roku 2020

Zatímco některé seriály mají stále potíže s natáčením kvůli koronaviru, The Mandalorian mezi ně rozhodně nepatří. Jon Favreau nyní osobně potvrdil, že s třetí řadou počítá a první klapka padne ještě před koncem roku. Covid necovid, Favreau si je jistý, že vše zvládne.

31 0
18.10.2020

Jon Favreau pro server Variety potvrdil, že s třetí řadou máme rozhodně počítat. Zřejmě se jí opět dočkáme v říjnu příštího roku, tudíž natáčení musí začít nejpozději začátkem roku 2021. Favreau ovšem začne ještě koncem tohoto roku. Ať se bude pandemie spojená s koronavirem vyvíjet jakkoliv, Favreau se svým týmem je maximálně připravený.

Jak je to možné? Tak za prvé se natáčí především v interiérech, kde je omezený počet lidí a riziko nákazy je tu mnohem menší, než kdyby štáb musel využít exteriéry a denně se pohybovat po lokacích obydlených mnoha lidmi. O způsobu, jak se první a i druhá řada natáčela, jsme psali již několikrát. Navíc na place údajně nikdy není až tolik lidí. Stále se jedná o seriál a produkce je menšího rozsahu. Kromě toho jsou týmy pečlivě odděleny. Jedna parta je přímo na place, druhá ve vedlejší místnosti a třetí se stará o tzv. The Volume neboli pohyblivou zeď. Bezpečnostní podmínky lze tedy podle Jona Favreaua dodržovat poměrně snadno.


(Zatím to vypadá, že všechno šlape podle plánu. Foto: Disney+)

Většina postav v seriálu má stejně masku či helmu, takže prevence proti nákaze je tu dodržována, i kdyby o to tvůrci explicitně nestáli. Favreau tak nevidí jediný důvod, proč by se v natáčení nemohlo pokračovat podle plánu. Sám přiznal, že na dnešní době je skvělé to, že už i seriály dokážete točit ve velkém stylu. To, co byste před lety mohli provést jen ve filmech, můžete dnes dělat v show na pokračování. Stanice vám to umožní a rozpočet vám to dovolí.

Jon Favreau se přesto přiznal, že by se nebránil, kdyby Disney chtělo Dina Djarina využít i pro filmy, ale podle jeho slov není kam spěchat. Zřejmě by to nevadilo ani Pedru Pascalovi. A pamatujete na ty zvěsti, že Pascal odešel z natáčení druhé řady a má špatné vztahy s Disneym? Údajně to až tak horké není. Pravdou je, že během druhé řady Pascal strávil v kostýmu o mnoho více času než při natáčení první řady.

Je dobře, že tu dnes máme alespoň jeden tým, který se nebojí natáčet za těchto podmínek a přinese nám novou řadu každý rok?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Fat Tony

Tak Disney isli vzdy hlavne po prachoch (kto v USA nie…) a teraz, ked vsetci sedia doma. je idealne chrlit serialy, pretoze ich sledovanost je nadstandardne vysoka. Je napr. zname, ze Netflix znasobil pocas COVID svoje zisky. A herci sa tomu tiez branit nebudu, kedze inych ponuk maju aktualne urcite obmedzeny pocet ak vobec.

19.10.2020 | 7:33:40
RagnarokCzD

Takže Pedro bude už jen dabovat?

19.10.2020 | 10:46:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Boba Fett a jedi v traileru na Mandaloriana? Pozorní fanoušci to odhalili

Boba Fett a jedi v traileru na Mandaloriana? Pozorní fanoušci to odhalili

Konečně jsme se dočkali vůbec první ukázky ke druhé řadě seriálu The Mandalorian. Ta sice byla velice střídmá a prakticky nepotvrdila ani jednu zvěst z posledních měsíců, nicméně pozorní fanoušci vzali trailer pod drobnohled a něco přeci jenom odhalili. Co to nakonec bylo?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni popisuje svou cestu od animovaných seriálů k těm hraným

Dave Filoni popisuje svou cestu od animovaných seriálů k těm hraným

Dave Filoni je jedno z nejvýraznějších jmen v celém Lucasfilmu. Jedná se prakticky o žáka George Lucase, který má rozhodně co předat. Bylo tedy nutné, aby se Dave Filoni přestal soustředit na animované projekty a vrhl se na ty hrané, kde Disney zoufale potřebuje pomoci.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců