The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

12 1
17.4.2023

První dvě řady nás nezklamaly a vždy nabídly alespoň na kratičký okamžik tvář Pedra Pascala. Otázka tak zůstává, zda se něčeho dočkáme i v samotném finále třetí řady. Nebudeme si dělat iluze, Pedro Pascal převážnou část natáčení Mandaloriana nebyl na place, neboť natáčel seriál The Last of Us (a i kdyby ho nenatáčel, zřejmě i tak by tam nebyl, pozn. red.).

Snad si ale udělal čas minimálně na poslední díl. Aktuálně Dina zajal Gideon. Ten by ho mohl ponížit a sundat mu helmu. Ostatně už se to nabízelo v minulém díle Chapter 23: The Spies před zraky ostatních mandalorianů, ale nakonec si tento moment tvůrci (snad) nechávají do samotného finále. Jeho odmaskování už nemusí odstartovat celou řadu dalších problémů, neboť i sama Zbrojířka je otevřená odlehčenějšímu vedení mandalorianů a upuštění od dávných tradic. ¨

(Uvidíme ve finále třetí řady Pedro Pascala? Foto: Disney+)

Pokud bychom Dina viděli bez helmy, snad by nemusel zopakovat svůj vedlejší quest a vydat se opět do Živých vod na Mandaloru. Na jednu stranu lze pochopit, že jde o scenáristické dilema. Sotva se Din Djarin očistil od svých hříchů, hned by byl o pár epizod opět znesvěcen. Na druhou stranu – kdo by ale nechtěl vidět Pedro Pascala jako Dina Djarina?

Šance na jeho výskyt jsou tak vyrovnané. Dole v anketě nám můžete dát vědět, zda se podle vás objeví či ne. A když už jsme u těch spekulací, tak u nich ještě chvíli zůstaneme. V posledním díle by se měl snad objevit i Boba Fett, který zřejmě vypomůže Djarinovi tak, jak mu on pomohl na Tatooinu. V tuto chvíli jde zatím o divoké spekulace, které se nemusí vůbec potvrdit. A ta nejdivočejší a nejbláznivější zvěst dokonce hovoří o tom, že uvidíme i Maula.

Uvidíme ve finále třetí řady tvář Pedra Pascala?

54%
46%
121 hlasů

Diskuze /6

svätý.šebastián

mačkám ano ano ano :)

17.4.2023 | 21:08:24
DHARMA4,8

Mě vyhovuje víc v helmě.

17.4.2023 | 22:53:44
Kapitán Preclík

Jako že by ho mučili s helmou na hlavě? Určitě! :D

18.4.2023 | 6:27:36
Pikapoop

Rovnou mu tam dejte oblečení z Narcos a nechte ho hrát bez beskaru

18.4.2023 | 6:41:03
Levascue

„nejbláznivější zvěst dokonce hovoří o tom, že uvidíme i Maula“…ehm a jak si to ta „zvěst“ představuje? V podobě flashbacku, klona, nebo už asi třetího oživení? :D

19.4.2023 | 8:17:18
kutas

podle mě si helmu nechá je to přeci jen jeho krédo

21.4.2023 | 19:31:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama