The Mandalorian V druhé řadě by se mohla objevit celá armáda známých postav, dočkáme se jich?

V druhé řadě by se mohla objevit celá armáda známých postav, dočkáme se jich?

V druhé řadě by se mohla objevit celá armáda známých postav, dočkáme se jich?

Chybělo vám v seriálu více známých postav z filmů, her či animovaných seriálů? Tak pokud je tato zpráva pravdivá, tak se ve druhé řadě dočkáme hned několika známých charakterů, kteří krásně doplní původní obsazení. Kdo všechno ze známých postav by se teoreticky mohl objevit?

18 1
16.1.2020

V posledních dnech je to se Star Wars novinkami opravdu horké, rozluštit ale spolehlivost daného zdroje, to už je o něco těžší. Těch fám a zvěstí je v poslední řadě hned několik. Od uniklého původního scénáře Epizody IX Colina Trevorrowa až po prodloužený sestřih Vzestupu Skywalkera od J. J. Abramse. Drtivá většina těchto zpráv je z větší části nepravdivá, ale na každém šprochu, pravdy trochu.

Stejné to bude i v případě dnešní zprávy o druhé řadě seriálu The Mandalorian. Jelikož ale zprávu částečně potvrdila (či nevyvrátila) herečka Janina Gavankar, můžeme ji trochu přidat na váze. Údajně by se herečka mohla objevit v připravované druhé sezóně, kde by si zopakovala roli Iden Versio. Tuto postavu můžeme znát z kampaňových misí ze hry Battlefront II, kde se nám postava poprvé představila.


(Objeví se Iden Versio v seriálu? Foto: Disney)

Níže se můžete podívat na výběr nových herců, kteří by se měli objevit ve druhé řadě. A jelikož se většina z nich objevila v již animovaných seriálech, tak lze lehce odhadnout, koho by herci hráli. Celý výčet vypadá až moc velkým (a nesplněným) snem nějakého fanouška, takže tady si troufáme tvrdit, že nás někdo tahá za nos. Tolik známých postav se přeci ve druhé řadě objevit nemůže.

Pokud ale ano, znamenalo by to, že se dočkáme námezdního lovce Bosska, velkoadmirála Thrawna, piráta Hondy Ohnaky, mandalorianů Bo Katan, Paze Vizsly či Fenn Raua. Všichni by zřejmě do seriálu pasovali, nicméně se nám úplně nechce věřit, že by tolik postav, které byly představeny pouze v animovaných seriálech, si najednou probojovaly cestu do hraného projektu. A navíc by je ztvárnili herci, kteří postavy pouze dabovali. Uvidíme, zda bude zpráva v brzké době potvrzena či vyvrácena.

Chtěli byste, aby se všechny tyto postavy objevily v nové sezóně?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /12

the Grand Inquisitor

Já bych rád viděl výpravu Ahsoky a Sabine Wren

16.1.2020 | 19:48:08
Sekera

a ja by som bol rad aby do druhej serie bala k dispozicii stanica disney plus aj na slovensku lebo takto si to nemozem pozret

16.1.2020 | 19:51:53
Kafka Tamura

Iden bych rád viděl. Ve story SW: Battlefront 2 jsem si ji oblíbil a do herečky jsem se jako malý kluk zakoukal už v True Blood.

16.1.2020 | 20:15:01
-Skinner-

Chloe Bennet ako Dr. Aphra by bol asi splnený sen. Aphra je jedna z najlepších vecí ktoré vznikli z Disney Star Wars.

16.1.2020 | 20:21:15
kiso1561

Ten obrázok castu je fan-made . Inak keď to tak vidím tak som si nikdy neuvedomil ako sa plno hercov a herečiek podobajú na postavy ktoré dabujú v animákoch. Ktovie či pri výbere myslia aj nato že niekedy búdu možno hrať tú postavu aj v live action.

16.1.2020 | 20:51:57
GrindyCZ25

Iden nechci v životě vidět, TRAITOR

16.1.2020 | 21:37:05
Svjatogor

Ne, nechci vidět žádné provařené gezichty z kmenových SW. :-D

16.1.2020 | 23:15:09
Camaris

Ohledne scenare Colina Treworova https://www.independent.co.uk/…9284581.html

17.1.2020 | 9:02:11
WolverineCzE

Chloe B. a Iden Versio klidně Bossk by se tam hodil

17.1.2020 | 9:21:22
WILLIAM_MOINSPIELD

Bo Katan měla Dark Saber naposledy, takže pokud není mrtvá, mohla by se objevit a objasnit, co se stalo. Potom možná poletí s Baby Yodou někam do vzdálených koutů galaxie, kde je síla spojí se Ahsokou a Sabine při pátrání po Ezrovi (a Thrawnovi). Cestou na začátku možná potkají Hondu a zachrání Iden, na kterou se pár radikálních islamistických pardon imperialistických fanatiků rozhodne spáchat atentát za zradu Impéria. Jo bude to nabitý.

17.1.2020 | 10:41:57
Railbot

Přání otcem myšlenky. Je to jen fanouškovský „koho byste obsadili do role …“. Krutá realita. Nepředpokládám, že by nás chystala taková nálož. Od Version po Bosska. To bych při sledování už měl už vážné pochyby zda zadržím ejakulaci.

17.1.2020 | 10:49:07
Fat Tony

Ashoku by som urcite rad videl, v Clone Wars som ju mal velmi rad :)

18.1.2020 | 7:55:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců