The Mandalorian Popis

The Mandalorian

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

První hraný Star Wars seriál. Tak o tom se již nějakou dobu mluví a původně ho měl v plánu již George Lucas se svým tehdejším kamarádem a výkonným producentem prequelových Star Wars Rickem McCallumem. Oba ovšem tvrdili, že ještě nepřišel ten správný čas, protože show by byla pochopitelně dostatečně nákladná a doba nebyla tak daleko, aby unesla tak velký seriálový rozpočet.

A tak fanoušci čekali a čekali. Jednou za čas se objevila zpráva, že by se hraný seriál přece jenom mohl chystat, ale zprávy opět utichly. Toto ticho konečně prolomil Jon Favreau (Iron Man, Iron Man 2), kterému Kathleen Kennedy, prezidentka Lucasfilmu, dala požehnání, aby se postaral o první hraný seriál z předaleké galaxie. A Favreau měl zcela volnou ruku.


(Mandaloriani hráli důležitou roli v The Clone Wars. Foto: DisneyXD)

Jon Favreau již v seriálu The Clone Wars nadaboval mandaloriana Pre Viszlu, proto není překvapením, že právě jeho seriál bude o dalším mandalorianovi. Celý příběh Favreau popsal těmito slovy: Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

Seriál bude mít premiéru na nové streamovací stanici studia Disney. Počítá se s tím, že seriál bude mít pouze osm epizod a žádné výplňkové díly. Seriál má být hlavním lákadlem nové stanice, aby přilákala k televizním obrazovkám nové předplatitele. Jedná se o vlajkovou loď této stanice a v budoucnu bychom se potenciálně mohli dočkat nových seriálů z předaleké galaxie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Sem tam drhne,ale i tak dost dobry serial… jednu vec som si uvedomil nedavno pri znovu pozreti sw 7/8,ta kapitanka Phasma mala armor s Beskaru,tonto detail som pred tym nepokladal za dolezity,mozno sa mylim,ale pre porovnanie som si pustil scenu s mandaloriana ako dostal priamy zasah do beskaru a phasma ked dostala zasah,bol to rovnaky zvuk ked sa strela odrazila.Neviem ci to bude mat nejake spojenie,alebo to je len nahoda.

12.12.2019 | 17:23:54
Lennysek

Bravo!

11.12.2019 | 0:27:43
PRINC180

Zatím super seriál …Pedro Pascal postava ušitá na něj výborný.

28.11.2019 | 15:17:56
Ragefury

Star Wars fantazie netřeba komentovat dál

22.11.2019 | 20:10:59
-Skinner-

Fantastický seriál. Presne toto Star Wars potrebovalo.

17.11.2019 | 23:48:58
Holy253

První dvě epizody zatím velmi dobré. Snad i další epizody budou tak dobré.

17.11.2019 | 12:01:48
mog

konečně!!! 100%

16.11.2019 | 11:44:33
Kothy

Novy Star Wars serial :)

15.11.2019 | 19:15:38
Rik

Kolik peněz do tohoto seriálu Disney vstříkne, bylo známé už dlouho předem. Obrovské. Tudíž jistota,že to bude aspoň na pohled pěkné. A je. Pak ale přijde děj…mohl být lepší. Hudba…mohla být lepší. Ale naštěstí dostávám to,co od Star Wars očekávám-podivné bytosti,figurky a…50ti letého (?) v plenkách. Tak hurá na další díl.

14.11.2019 | 22:13:02
Safi

Dialogy ani děj nedává moc smysl, vzhled je parádní, tak snad se to zlepší…

14.11.2019 | 20:36:36

Stav překladu

Epizoda S01E06: Chapter 6

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců