The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Axe Woves

Axe Woves

Nejprve se potlouká po galaxii s Bo-Katan, následně vede skupinu Mandalorianů s bývalou Gideonovou flotilou.

Sezóny 2
2020 - 2020

Axe Woves je jeden z mandalorianů, který se zhruba pět let po pádu Impéria potlouká galaxií společně s Bo-Katan Kryze a Koskou Reeves. Na měsíci Trask zachrání před skupinou Quarrenů jiného mandaloriana – Dina Djarina. Woves se vůbec poprvé setká s fanatickým mandalorianem, který ctí staré a pomalu vymřelé zvyky, které se jemu vyprávěly jako pohádky.

Chvíli to bude trvat, než si k sobě všichni najdou cestu. Společně se rozdílní mandaloriani přidají na misi a okradnou Padlé Impérium o jejich vybavení. Djarin se dozví, že Bo-Katan a Axe touží po Temném meči, který má v moci Gideon. Když se ho ale vydá Bo hledat, Axe ztratí v Kryze důvěru. Společně s ostatními mandaloriany ukradne zbytek Gideonovy flotily a začnou se živit tím, co umí nejlépe – jako námezdní lovci.

O několik měsíců později Axe a mandaloriany nachází opět Bo-Katan společně s Dinem. Kryze chce, aby se Axe a ostatní přidali k ostatním mandalorianům, kteří se aktuálně shromáždili na Nevarru. Woves ale nemá zájem, a tak Bo-Katan nezbývá nic jiného než vyzvat Axe k souboji a vydobýt si zpět jeho respekt. V souboji Bo vyhrává a získává tak mandaloriany zpět na svou stranu. Axe spolkne svou pýchu a je tedy ochoten Kryze opět následovat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Je to sympaťák. Mohl by se jen zapojovat více do rozhodování, neboť vůbec nemá špatné názory.

webmaster, grafik
12.4.2023 | 21:06:05

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama