The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Bombardýr

Bombardýr

Manžel Vévodkyně, který kdysi byl bývalým imperialistou a nyní vyznává stoprocentní demokracii na planetě Plazir-15.

Sezóny 1
2023 - 2023

Kapitán Bombardýr býval kdysi neškodným imperiálem, který se posléze po jejich pádu zapojil do ozdravovacího programu (který jsme mimochodem viděli v epizodě Chapter 19: The Convert) a stal se hrdým členem Nové Republiky. Převléknout kabát pro Bombardýra nebylo úplně až tak těžké. Posléze se přesunul na planetu Plazir-15.

Tu ostatně pomohl přebudovat a během toho taktéž potkal Vévodkyni z královské rodiny. Do té se zamiloval, vzal si ji a společně nastavili přívětivá pravidla pro celou planetu. Na ní totiž panuje stoprocentní demokracie, což má být opak ke Galaktickému Impériu. Na planetu se vydá Bo-Katan Kryze a Din Djarin, které Bombardýr a jeho žena Vévodkyně vřele uvítají.

Din a Bo-Katan si chtějí promluvit s místními mandaloriany, kteří se na planetě nachází. Kapitán Bombardýr ovšem požádá Djarina a Katan, ať pro něj nedříve udělají jednu prácičku a po jejím splnění je zavede k mandalorianům. Bombardýr se totiž potýká s určitou nefunkčností bývalých separatistických droidů, které někdo přeprogramoval. Bombardýr chce celé záhadě přijít na kloub.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Úplně jsem v něm viděl Dia z Thora 4

webmaster
20.4.2023 | 21:42:39
Edvin69

Já miluju Jack Blacka, je to jeden z mých oblíbených herců, ale do Star Wars opravdu nepatří. Jako, pokud někdy udělají parodii na star wars, tak ho klidně obsaďtě do role Darth Vadera (protože přesně tohle už se jednou stalo) ale jinak ho raději držte dál.

19.4.2023 | 12:29:40
Blackhand47XD

Gulliver se nám na svých cestách zatoulal až do předaleké galaxie…

webmaster, grafik
19.4.2023 | 9:57:11
tom99

Myslím, že přesně takový humor a postavy Star Wars ničí. Ale o chlup lepší než Vévodkyně.

webmaster, grafik
18.4.2023 | 18:38:54

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama