The Mandalorian Cara Dune

Cara Dune

Cara Dune

Cara kdysi bojovala za Alianci, ale posléze, když se organizace více zaměřila na politikaření, odešla do důchodu na Sorgan.

Sezóny 1
2019 - 2019

Bývalý výsadkový voják Povstání, který se nejvíce činil po bitvě o Endor, když padlo Impérium. Cara Dune společně se zbytkem Aliance hledala zbylé imperialisty a vládce, kteří nechtěli přijmout, že Impérium padlo. Aliance se posléze stala více politicky organizovanou skupinou, což se Caře až tolik nelíbilo. Rozhodla se ji tedy opustit a odejít do předčasného důchodu.

Cara se vydala na téměř opuštěnou planetu Sorgan. Devět let po bitvě o Endor narazí na Mandaloriana, který se na planetě taktéž ukrývá. Cara ovšem nechce, aby na planetu přivedl nevídané hosty, a tak ho slušně požádá, ať odjede. Mandalorian Caru přesvědčí k ochraně místní vesnice před nájezdníky, kterým se mimo jiné podařilo ukořistit imperiální AT-ST.


Cara Dune, která se zpočátku boje nechce zúčastnit, sama AT-ST vyřadí a zničí. Posléze Mandalorianovi navrhne, ať ve vesnici zůstane s malým Baby Yodou, protože tam mu nic nechybí. Mandalorian to dokonce chvíli zvažuje, ale jakmile na Sorgan dorazí námezdní lovec, který hledá Baby Yodu, uvědomí si, že musí být neustále v pozoru a v pohybu. Na nějaký čas se tedy se Sorganem rozloučí a dává sbohem i Caře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michal Ebert

Hodně velká drsňačka, která to umí se zbraněma.

5.1.2020 | 21:30:18
lenacia

jedna z mála kterým sem to naopak vcelku věřila… konečně ženská, který to, že byla výsadkářka prostě věříte, není to žádný útlý tintítko s hezu obličejen ame robustní kus ženský. Prostě super výběr.

31.12.2019 | 23:19:00
KarlCZ

Líbi se mi moc, dobrý parťák pro Manda :)

29.12.2019 | 13:46:52
Khalli

Bezva holčina :D

28.12.2019 | 0:47:15
bruno636

tá je snaď horšia ako herci z ulice,.

10.12.2019 | 11:09:42
Kothy

symposka :)

6.12.2019 | 1:59:04
Kalam

ošklivý tlustý babochlap

2.12.2019 | 16:32:26
tom99

Vůbec nebyla špatná. Gině sice to herectví až tolik nevěřím, ale je to sympaťanda. Snad se bude objevovat nadále, i když mám o to trošku strach :-)

webmaster, grafik
30.11.2019 | 20:00:55

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců