The Mandalorian Cara Dune

Cara Dune

Cara Dune

Cara kdysi bojovala za Alianci, ale posléze, když se organizace více zaměřila na politikaření, odešla do důchodu na Sorgan.

Sezóny 2
2019 - 2020

Bývalý výsadkový voják Povstání, který se nejvíce činil po bitvě o Endor, když padlo Impérium. Cara Dune společně se zbytkem Aliance hledala zbylé imperialisty a vládce, kteří nechtěli přijmout, že Impérium padlo. Aliance se posléze stala více politicky organizovanou skupinou, což se Caře až tolik nelíbilo. Rozhodla se ji tedy opustit a odejít do předčasného důchodu.

Cara se vydala na téměř opuštěnou planetu Sorgan. Devět let po bitvě o Endor narazí na Mandaloriana, který se na planetě taktéž ukrývá. Cara ovšem nechce, aby na planetu přivedl nevídané hosty, a tak ho slušně požádá, ať odjede. Mandalorian Caru přesvědčí k ochraně místní vesnice před nájezdníky, kterým se mimo jiné podařilo ukořistit imperiální AT-ST.


Cara Dune, která se zpočátku boje nechce zúčastnit, sama AT-ST vyřadí a zničí. Posléze Mandalorianovi navrhne, ať ve vesnici zůstane s malým Baby Yodou, protože tam mu nic nechybí. Mandalorian to dokonce chvíli zvažuje, ale jakmile na Sorgan dorazí námezdní lovec, který hledá Baby Yodu, uvědomí si, že musí být neustále v pozoru a v pohybu. Na nějaký čas se tedy se Sorganem rozloučí a dává sbohem i Caře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zabijakptak

Béčkové herecké výkony byly ve Star Wars odjakživa, takže tenhle faktor bych opravdu nezvažoval. Jako postava, která se má tvářit drsně a sem tam utrousit nějakou cliché poznámku po vzoru devadesátkových akčňáků, funguje skvěle (pro mě takový ženský Dwayne Johnson). Její minulost a původ se mohl krásně rozvinout v příštích sériích, ale bohužel… Disney ze Star Wars víc bere, než dává.

A pro Geeka, víš kolik zápasníků se nakonec ocitlo před kamerou? A nebo prostě jenom zase vymýšlíš sebemenší kravinu, aby si mohl dát tu jednu hvězdičku? Co vídám tvoje komentáře, tak jeden fakt lepší než druhej. Kritický myšlení nula.

21.2.2021 | 11:27:07
Geek

Paní omlácená z MMA, která se nějak ocitla před kamerou

11.2.2021 | 17:53:59
Unlenn

Moc jí nemusím

1.12.2020 | 11:16:51
shootx

Cunik

26.11.2020 | 17:20:49
ingleking

dost dobrá prcířka

17.11.2020 | 20:22:02
Edvin

Namakaná (sexy) a skvěla zahraná ženská. Právě teď asi ta nejvíc sympatická ženská ze světa SW.

7.9.2020 | 18:16:19
Michal Ebert

Hodně velká drsňačka, která to umí se zbraněma.

5.1.2020 | 21:30:18
lenacia

jedna z mála kterým sem to naopak vcelku věřila… konečně ženská, který to, že byla výsadkářka prostě věříte, není to žádný útlý tintítko s hezu obličejen ame robustní kus ženský. Prostě super výběr.

31.12.2019 | 23:19:00
KarlCZ

Líbi se mi moc, dobrý parťák pro Manda :)

29.12.2019 | 13:46:52
Khalli

Bezva holčina :D

28.12.2019 | 0:47:15
1

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců