The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Cara Dune

Cara Dune

Cara kdysi bojovala za Alianci, ale posléze, když se organizace více zaměřila na politikaření, odešla do důchodu na Sorgan.

Sezóny 2
2019 - 2020

Bývalý výsadkový voják Povstání, který se nejvíce činil po bitvě o Endor, když padlo Impérium. Cara Dune společně se zbytkem Aliance hledala zbylé imperialisty a vládce, kteří nechtěli přijmout, že Impérium padlo. Aliance se posléze stala více politicky organizovanou skupinou, což se Caře až tolik nelíbilo. Rozhodla se ji tedy opustit a odejít do předčasného důchodu.

Cara se vydala na téměř opuštěnou planetu Sorgan. Devět let po bitvě o Endor narazí na Mandaloriana, který se na planetě taktéž ukrývá. Cara ovšem nechce, aby na planetu přivedl nevídané hosty, a tak ho slušně požádá, ať odjede. Mandalorian Caru přesvědčí k ochraně místní vesnice před nájezdníky, kterým se mimo jiné podařilo ukořistit imperiální AT-ST.

Cara Dune, která se zpočátku boje nechce zúčastnit, sama AT-ST vyřadí a zničí. Posléze Mandalorianovi navrhne, ať ve vesnici zůstane s malým Baby Yodou, protože tam mu nic nechybí. Mandalorian to dokonce chvíli zvažuje, ale jakmile na Sorgan dorazí námezdní lovec, který hledá Baby Yodu, uvědomí si, že musí být neustále v pozoru a v pohybu. Na nějaký čas se tedy se Sorganem rozloučí a dává sbohem i Caře.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
godzilak

Snad nejhorší postava ze všech SW ….

18.11.2022 | 1:27:51
mirako

Mužatka z MMA, která mi není moc sympatická, ale na tu roli se hodila… Přesně jak píše @lenacia nebo @zabijakptak

23.12.2021 | 15:15:21
zabijakptak

Béčkové herecké výkony byly ve Star Wars odjakživa, takže tenhle faktor bych opravdu nezvažoval. Jako postava, která se má tvářit drsně a sem tam utrousit nějakou cliché poznámku po vzoru devadesátkových akčňáků, funguje skvěle (pro mě takový ženský Dwayne Johnson). Její minulost a původ se mohl krásně rozvinout v příštích sériích, ale bohužel… Disney ze Star Wars víc bere, než dává.

A pro Geeka, víš kolik zápasníků se nakonec ocitlo před kamerou? A nebo prostě jenom zase vymýšlíš sebemenší kravinu, aby si mohl dát tu jednu hvězdičku? Co vídám tvoje komentáře, tak jeden fakt lepší než druhej. Kritický myšlení nula.

21.2.2021 | 11:27:07
Geek

Paní omlácená z MMA, která se nějak ocitla před kamerou

11.2.2021 | 17:53:59
Unlenn

Moc jí nemusím

1.12.2020 | 11:16:51
shootx

Cunik

26.11.2020 | 17:20:49
ingleking

dost dobrá prcířka

17.11.2020 | 20:22:02
Edvin

Namakaná (sexy) a skvěla zahraná ženská. Právě teď asi ta nejvíc sympatická ženská ze světa SW.

7.9.2020 | 18:16:19
Michal Ebert

Hodně velká drsňačka, která to umí se zbraněma.

5.1.2020 | 21:30:18
lenacia

jedna z mála kterým sem to naopak vcelku věřila… konečně ženská, který to, že byla výsadkářka prostě věříte, není to žádný útlý tintítko s hezu obličejen ame robustní kus ženský. Prostě super výběr.

31.12.2019 | 23:19:00
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama