The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Carson Teva

Carson Teva

Pilot Nové Republiky, který několikrát přijde do křížku s Mandalorianem. Jejich vztah ale není vůbec špatný.

Sezóny 1
2022 - 2023

Carson Teva je v současnosti pilotem Nové Republiky, který dříve sloužil i pro Povstání. Když Impérium padlo a Nová Republika se chopila k moci, Teva nezaváhal ani na sekundu a okamžitě zůstal v jejich službách. Teva slouží na základně na Adelphi a pilotuje X-Wing třídy T-65B. S Carsonem Tevou se poprvé setkáváme na hlídce, když prověřuje Dina Djarina a jeho loď Razor Crest.

Carson Teva a hlavně jeho parťák Trapper Wolf si totiž myslí, že právě Din stojí za únosem určitých vězňů z republikového vězení, jenže oba nemají důkazy. Následně Teva a Wolf Mandalorianovi pomohou na planetě Maldo Kreis, kde se Din dostane do konfliktu s ledovými padouchy. Následně vztah Carsona Tevy a Mandaloriana se dá považovat za lehce přátelský, čehož si je vědom právě i Carson.

Když je Nevarro napadeno piráty a Greef Karga volá o pomoc, Carson Teva neváhá informovat vedení Nové Republiky. Jenže Nová Republika nahlíží na Nevarro jako nezávislý systém, tudíž systému aktuálně nebude pomáhat. Jelikož Carson Teva nechce situaci takto nechat být, rozhodně se požádat o pomoc právě Dina Djarina a ostatní mandaloriany, kteří mají k Nevarru blízko.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Líbí se mi, že je to taková spojka všech seriálů. Taktéž nás občas vyveze z děje a nastíní nám, jak funguje Nová Republika. A to se mi líbí.

webmaster, grafik
31.3.2023 | 8:33:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama