The Mandalorian Cobb Vanth

Cobb Vanth

Cobb Vanth

Maršál z Tatooinu, který se jako slepý k houslím dostal ke zbroji Boby Fetta, se kterou pyšně chrání město Mos Pelga.

Sezóny 1
2020 - 2020

Cobb Vanth vesele oslavoval pád Impéria po bitvě o Endor, ale oslavy netrvaly příliš dlouho. Krátce poté do města Mos Pelgo dorazila organizace známá jako Mining Collective, která si město v zapadlé části Tatooinu přivlastnila. Cobb Vanth byl nucen odejít do vyhnanství, ale vždy se chtěl organizaci pomstít. Po zoufalém putování pouští je ovšem zachráněn Jawy.

Tam dokáže vyobchodovat dlouho ztracenou zbroj Boby Fetta, který těsně před bitvou o Endor zahynul v Sarlaccově propasti. Cobb získá od Jawů zbroj, která mu dodá odvahu. Následně se vypraví zpět do Mos Pelga a místní obyvatele zachrání od nebezpečné organizace. Posléze ve městě slouží jako maršál a lidé k němu vzhlíží. Svou ukořistěnou zbroj vesele nosí dál.


A to až do chvíle, než se ve městě objeví Din Djarin, který hledá dalšího mandaloriana. Když zjistí, že Cobb je pouhý zloděj, okamžitě chce zbroj, aby Vanth nepošpinil mandalorianský odkaz. Cobb je ochotný ji Dinovi vydat. Má ale podmínku – musí se postarat o draka, který žije v dunovém moři, a neustále ohrožuje maršálovo město. Din Djarin se tak spojí s Tuskeny a společnými silami draka porazí. Cobb následně Dinovi předá Fettovu zbroj.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Toho herce žeru… Postava? Fajn, ale 100% jí nedám… zatím.

11.1.2021 | 21:49:24
Kothy

typek

12.11.2020 | 12:38:39
the Grand Inquisitor

„který se jako slepý dostal ke zbroji Boby Fetta“ prosím opravte na „jako selpý k houslím“, jinak by to mohlo být zavádějící, jinak fajn postava

7.11.2020 | 18:06:33
Blackhand47XD

Perfektní převedení knižní postavy na obrazovky. Olyphantovi tahle postava neskutečně sedí a vůbec by mi nevadilo, kdyby měl daleko větší roli.

webmaster, grafik
1.11.2020 | 22:59:47
tom99

Postava z knih, která potěšila, a je nesmírně sympatická! Kéž by se objevoval Cobb dál. A je poměrně i čestný, což se mi líbí :-)

webmaster, grafik
1.11.2020 | 22:35:25

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců