The Mandalorian Doktor Pershing

Doktor Pershing

Doktor Pershing

Klonovač, který se snaží vytvořit něco zcela unikátního a také nebezpečného. Chce naklonovat citlivého jedince na Sílu.

Sezóny 2
2019 - 2020

Doktor Pershing je vědec, který slouží padlému Impériu. Sám se především zajímá o klonovací proces, od Impéria dostal velice specifický úkol. Pershing zpočátku pracoval pro Klienta, který operoval na planetě Nevarro. Ten ostatně dal úkol námezdnímu lovci Dinu Djarinovi přivést velice cennou zásilku z Arvaly-7, Dítě citlivé na Sílu.

Když to Djarin udělal a přivedl Baby Yodu zpět na Nevarro, Pershing ihned odebral Dítěti krev. A to z jednoho důvodu. Jelikož je Dítě citlivé na Sílu, má v sobě určitý počet midi-chlorianů. A to je to, co doktor Pershing chce. Ostatně ten pracuje na velice utajovaném projektu, o kterém ví málokdo v padlém Impériu. Když se Djarin vydává zachránit Dítě ze spárů Impéria, zjistí, že Pershing byl možná jedním z těch, který usiloval o to, aby Dítě nezemřelo.


Djarin tak nechává Pershinga žít, zatímco zbytek imperiálních jednotek včetně Klienta zemře jeho rukou. Doktor Persing je ovšem posléze přidělen pod samotného Moffa Gideona, pro kterého dělá opět zajímavou prácičku. Má opět na starosti klonovací proces. Zatím přesně nevíme, koho klonuje, ale nejspíše se jedná o samotného císaře Sheeva Palpatina, který je již devět let po smrti. Ještě by to mohl být budoucí nejvyšší vůdce Snoke.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Celkem zajímavá postava. Uvidíme, kam se posune časem. :)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 20:23:08
tom99

Podle mě jeden z mála imperialistů, který má dobré srdce. Nakonec přeběhne k dobrým :-)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 16:31:40

Stav překladu

Epizoda S02E05: Chapter 13: The Jedi

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Seriál o Bobovi Fettovi by měl být prequelem o tom, jak se dostal ze Sarlacca

Sice to není oficiálně potvrzené, ale lze tomu přikládat určitou váhu. Podle všeho se aktuálně natáčí minisérie o námezdním lovci Bobovi Fettovi. Původně jsme si mysleli, že právě tento seriál bude navazovat na poslední scénu prvního dílu druhé řady Mandaloriana. Vše bude ale nakonec jinak.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Siege

Jsme přesně v polovině řady a máme za sebou čtvrtou epizodu. Tentokrát jsme sledovali malinkou odbočku na Nevarro, přesto jsme se opět dočkali hned několika důležitých odkazů. V tomto dílu se Favreau s Filonim zaměřili na dovysvětlení určitých událostí v sequelové trilogii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců