The Mandalorian Doktor Pershing

Doktor Pershing

Doktor Pershing

Klonovač, který se snaží vytvořit něco zcela unikátního a také nebezpečného. Chce naklonovat citlivého jedince na Sílu.

Sezóny 2
2019 - 2020

Doktor Pershing je vědec, který slouží padlému Impériu. Sám se především zajímá o klonovací proces, od Impéria dostal velice specifický úkol. Pershing zpočátku pracoval pro Klienta, který operoval na planetě Nevarro. Ten ostatně dal úkol námezdnímu lovci Dinu Djarinovi přivést velice cennou zásilku z Arvaly-7, Dítě citlivé na Sílu.

Když to Djarin udělal a přivedl Baby Yodu zpět na Nevarro, Pershing ihned odebral Dítěti krev. A to z jednoho důvodu. Jelikož je Dítě citlivé na Sílu, má v sobě určitý počet midi-chlorianů. A to je to, co doktor Pershing chce. Ostatně ten pracuje na velice utajovaném projektu, o kterém ví málokdo v padlém Impériu. Když se Djarin vydává zachránit Dítě ze spárů Impéria, zjistí, že Pershing byl možná jedním z těch, který usiloval o to, aby Dítě nezemřelo.


Djarin tak nechává Pershinga žít, zatímco zbytek imperiálních jednotek včetně Klienta zemře jeho rukou. Doktor Persing je ovšem posléze přidělen pod samotného Moffa Gideona, pro kterého dělá opět zajímavou prácičku. Má opět na starosti klonovací proces. Zatím přesně nevíme, koho klonuje, ale nejspíše se jedná o samotného císaře Sheeva Palpatina, který je již devět let po smrti. Ještě by to mohl být budoucí nejvyšší vůdce Snoke.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Celkem zajímavá postava. Uvidíme, kam se posune časem. :)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 20:23:08
tom99

Podle mě jeden z mála imperialistů, který má dobré srdce. Nakonec přeběhne k dobrým :-)

webmaster, grafik
21.11.2020 | 16:31:40

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců