The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Elia Kane

Elia Kane

Nejdříve imperiální komunikační důstojník, nyní nový přírůstek po převýchovném programu v Nové Republice.

Sezóny 2
2020 - 2023

Elia Kane pracovala pro padlé Impérium pod vedením samotného moffa Gideona. Na hlavním křižníku pracovala jako komunikační důstojník. A Právě i díky ní se podařilo dát Dinu Djarinovi sledovací zařízení na loď Razor Crest. Kane společně s Gideonem vystopuje Mandaloriana na planetě Tython, kde nekompromisně zničí jeho loď.

Po nasazení darktrooperů se Gideon zmocní malého Grogu. Din Djarin se ovšem opět postaví na nohy, svolá svůj nový tým a slibuje Gideonovi pomstu. Když se vydá na jeho křižník, Elia Kane je zde přítomna. Program darktrooperů ovšem končí velice špatně, Gideon je zatčen a Elia Kane je poslána na Coruscant do převýchovného programu.

Zde musí slíbit věrnost Nové Republice. Taktéž má pravidelná sezení, kde se svěřuje se svými pocity ohledně Republiky. Do programu je ovšem zapojen i doktor Penn Pershing, který již nemůže pokračovat ve svém klonovacím programu. Jelikož mu to ale nedá, společně spojí síly s Kane, která ho zavede do starého imperiálního křižníku, kde by si mohl skočit pro své staré vybavení. Ukáže se ale, že vše bylo domluvené a Kane spolupracuje s Novou Republikou. Alespoň prozatím.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edvin69

Nesympatická a nezajímavá herečka/postava třetí kategorie.

22.3.2023 | 14:48:14
default

Byli to jen pohnutky ze zaste a nebo je to zaskodnik??

20.3.2023 | 2:16:11
Blackhand47XD

Uvidíme, kam se postava dál posune.

webmaster, grafik
18.3.2023 | 10:52:10
tom99

Ve druhé řadě jsem si ji prakticky nevšiml. I když herečku moc nemusím, úlohu ve třetí epizodě třetí řady ztvárnila dobře. A skvělá ukázka toho, že z naprosto druhořadé a vlastně nezajímavé postavy se dá udělat někdo důležitý.

webmaster, grafik
18.3.2023 | 7:46:36

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama