The Mandalorian IG-11

IG-11

IG-11

Zabijácký námezdní lovec, který byl vyslán, aby zabil malého Baby Yodu. Mandalorian má ale zcela jiné instrukce a rozkazy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Zabijácký droid jednotky IG. S IG-11 se poprvé setkáváme na planetě Arvala-7, kam byl tento námezdní lovec vyslán, aby ukořistil pro padlé Impérium cennou zásilku. Když se ovšem dá IG-11 do přestřelky s místními, potřebuje nutně pomoc. Naštěstí narazí na Mandaloriana, se kterým dočasně spojí síly, i když oba by měli být vzájemní soupeři.

Společnými silami dokážou zabijáky porazit a následně se vydají odhalit tajemnou zásilku. Z té se vyklube malé dítě (Baby Yoda). Oba námezdní lovci ale mají odlišné rozkazy. Zatímco Mandalorian má přivést zásilku živou, IG-11 ji má zabít. Mandalorian pohotově zareaguje a droida zničí. Následně se svou cennou kořistí opouští planetu a jde si vyzvednout odměnu.


O pár dní později rozbitého droida nalezne Kuiil. Ten ho opraví a zcela ho přeprogramuje, takže námezdní lovec má již jiného pána a nepamatuje si na svou minulost. Když Kuiil opět narazí na Mandaloriana, tak ten IG-11 nevěří. Obecně nemá rád v lásce droidy. Jak už to ovšem vypadá, zdá se, že IG-11 si skutečně nic nepamatuje a je ochotný sloužit svému novému pánovi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Div jsem pro něj neuronil slzu. Líbil se mi jeho vývoj…

6.1.2020 | 14:06:01
Michal Ebert

Hodně jsem si ho oblíbil, škoda jak skončil. :(

5.1.2020 | 21:23:37
Kothy

srandista :D

5.1.2020 | 19:31:17
Zigulík

Nečekal jsem že si oblíbím droida..

30.12.2019 | 0:52:37
KarlCZ

Už na začátku jsem si přál, aby měl více prostoru a to se mi splnilo, za mě bezva :)

29.12.2019 | 13:46:08
Waell

Jen pro upřesnění. S jednotkou IG-11 jsme se mohli vidět už v jedné scéně Imperium vrací úder co se týká SW universa. Nikdo nemůže říci zda šlo o totožnou jednotku ale jistě šlo o zabijáckého droida série IG-11. Co se týká samotného seriálu tak se tu opravdu s IG-11 setkáváme poprvé až na planetě Arvala-7.

28.12.2019 | 15:36:31

Stav překladu

Epizoda S01E08: Chapter 8: Redemption

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Tvůrci seriálu nevylučují návrat Boby Fetta a bude mít Jon Favreau v celém Star Wars větší a větší slovo?

Mandalorian je Mandalorian, ale na druhou stranu Boba je Boba. Novináři se tedy (zatím stále) na nejslavnějšího námezdního lovce ptají. Zatímco předtím jsme ohledně jeho návratu dostali jednoznačnou odpověď, nyní tu existuje naděje, že se Boba může někdy objevit.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Původ Baby Yody není tím nejdůležitějším na příběhu a zřejmě se ho v seriálu nikdy nedozvíme

Máme za sebou tři díly seriálu The Mandalorian. Zatímco by všichni měli řešit Mandaloriana a jeho druhy, tak se pozornost naopak upíná na Baby Yodu, který si pro sebe krade celý internet. Všechny zajímá jeho původ. Jenže toho se možná nikdy nedočkáme.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců