The Mandalorian Klient

Klient

Klient

Imperiál, který se usídlil na Nevarru, kde se svými jednotky chce ukořistit dítě citlivé na Sílu, za kterým posílá kupu námezdních lovců.

Sezóny 1
2019 - 2019

Záhadný imperiál, který i po pádu Impéria zůstal věrný říši, které stále slouží, nebo alespoň jeho zbytku. On a jeho imperiální jednotky se usídlí na planetu Nevarro. Jejich cílem je získat záhadné dítě, které je velice citlivé na Sílu, a mohlo by přivést padlému Impériu zašlou slávu. Jenže dítě je v zajetí na planetě Arvala-7. A Klient nemá k dispozici tolik vojáků, aby zásilku získal sám.

Proto posílá hned několik námezdních lovců, aby dítě získali. Většinou ale neúspěšně. Greef Karga dohodí Mandalorianovi tuto dobře placenou zakázku. Mandalorian dostává jako zálohovou platbu beskar, velice vzácný kov, kterému dokáže odolat i střela z blasteru. Mandalorian následně dítě skutečně získá a vrací se zpět na Nevarro, kde Baby Yodu padlému Impériu předává.


Následně si ale vše rozmyslí, Baby Yodu ukradne a imperialisty pobije. Klient ovšem přežije, který následně na Mandalorianovu hlavu vypíše tučnou odměnu. Mandalorian se po nějakém čase vrací zpět na Nevarro, protože si je vědom, že musí všechny imperialisty zlikvidovat, jinak mu nedají nikdy pokoj. Při finální konfrontaci je Klient zabit, nikoliv ale Mandalorianem, ale moffem Gideonem, který přišel uklidit svinčík, který za sebou Klient zanechal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michal Ebert

Zajímavá postava, ale nijak důležitá pro děj.

5.1.2020 | 21:53:29
KarlCZ

Postava s širokou minulostí, škoda, že neměl více prostoru,

29.12.2019 | 13:48:16
tom99

Moc jsme se o něm nedozvěděli, na druhou stranu nebyl až tak zajímavý. I když padlé Impérium mě velice zajímá…

webmaster, grafik
25.12.2019 | 13:14:12

Stav překladu

Epizoda S02E08: Chapter 16: The Rescue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců