The Mandalorian
92/100 - 210×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Klient

Klient

Imperiál, který se usídlil na Nevarru, kde se svými jednotky chce ukořistit dítě citlivé na Sílu, za kterým posílá kupu námezdních lovců.

Sezóny 1
2019 - 2019

Záhadný imperiál, který i po pádu Impéria zůstal věrný říši, které stále slouží, nebo alespoň jeho zbytku. On a jeho imperiální jednotky se usídlí na planetu Nevarro. Jejich cílem je získat záhadné dítě, které je velice citlivé na Sílu, a mohlo by přivést padlému Impériu zašlou slávu. Jenže dítě je v zajetí na planetě Arvala-7. A Klient nemá k dispozici tolik vojáků, aby zásilku získal sám.

Proto posílá hned několik námezdních lovců, aby dítě získali. Většinou ale neúspěšně. Greef Karga dohodí Mandalorianovi tuto dobře placenou zakázku. Mandalorian dostává jako zálohovou platbu beskar, velice vzácný kov, kterému dokáže odolat i střela z blasteru. Mandalorian následně dítě skutečně získá a vrací se zpět na Nevarro, kde Baby Yodu padlému Impériu předává.


Následně si ale vše rozmyslí, Baby Yodu ukradne a imperialisty pobije. Klient ovšem přežije, který následně na Mandalorianovu hlavu vypíše tučnou odměnu. Mandalorian se po nějakém čase vrací zpět na Nevarro, protože si je vědom, že musí všechny imperialisty zlikvidovat, jinak mu nedají nikdy pokoj. Při finální konfrontaci je Klient zabit, nikoliv ale Mandalorianem, ale moffem Gideonem, který přišel uklidit svinčík, který za sebou Klient zanechal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Michal Ebert

Zajímavá postava, ale nijak důležitá pro děj.

5.1.2020 | 21:53:29
KarlCZ

Postava s širokou minulostí, škoda, že neměl více prostoru,

29.12.2019 | 13:48:16
tom99

Moc jsme se o něm nedozvěděli, na druhou stranu nebyl až tak zajímavý. I když padlé Impérium mě velice zajímá…

webmaster, grafik
25.12.2019 | 13:14:12

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama