The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Koska Reeves

Koska Reeves

Následovnice Bo-Katan Kryze, které pomáhá získat to, co kdysi ztratila – mandalorianský lid a Temný meč.

Sezóny 2
2020 - 2023

Koska Reeves je jednou z pozůstalých mandalorianů, která společně s Bo-Katan Kryze a Axem Wovesem hledají moffa Gideona. Ten je přímo zodpovědný za Čistku planety Mandalore, kde jejich lid utrpěl jednu z největších porážek své novodobé historie. Bo-Katan taktéž přišla o Temný meč, jenž sjednocuje celý mandalorianský lid. Koska pomáhá Bo získat to, co ji právem patří.

Jenže Bo-Katan Kryze ve svém úkolu několikrát selže. Koska a Axe se tedy rozhodnou, že ji již není hodno následovat. Axe přebere kontrolu nad bývalým křižníkem moffa Gideona a se zbytkem mandalorianů uprchne. Posléze se zbytek mandalorianských sil živí jako námezdní lovci. To jim jde výborně až do chvíle, dokud se opět neobjeví Bo-Katan, která chce znovuzískat důvěru svého bývalého lidu.

Kryze vyzve Axe na souboj, kde Woves překvapivě prohrává, čímž Kryze ukáže svou neobyčejnou sílu. Bo je navíc právoplatnou majitelkou Temného meče, tudíž Axe i Koska se k ní opět přidávají. Všichni se vydají na planetu Nevarro, kde se nachází jiná frakce mandalorianských sil. Bo-Katan se snaží dva nesourodé tábory mandalorianů sjednotit. Společně se všichni vydají na Mandalore, kde je snad čeká nový úsvit jejich lidu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Já jí prostě žeru. Nemusí ani nic říkat a stejně jsem z ní hotovej.

webmaster, grafik
12.4.2023 | 21:43:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama