The Mandalorian Migs Mayfeld

Migs Mayfeld

Migs Mayfeld

Žoldák, který kdysi pracoval pro Impérium, které nemá vůbec v lásce. Nyní se živí nekalými kšefty.

Sezóny 2
2019 - 2020

Migs Mayfeld je bývalým imperiálním odstřelovačem, který ale postupem času zběhne a spíše se pohybuje ve vodách kriminálního podsvětí. Právě na takovou jednu prácičku je najat, kdy je nucen spolupracovat s Dinem Djarinem, sokem z minulosti. Společně totiž mají osvobodit Qina z vězení Nové republiky.

Mise se pochopitelně neobejde bez problémů, kdy je Djarin Mayfeldem a dalšími svými druhy zraněn. Djarin všechny pochytá a zavře je do republikového vězení, kde tak končí i Mayfeld. Ten si následně svůj trest odpykává na Karthon Chopových polích. Djarin a Cara Dune Myfelda na krátký čas osvobozují, aby jim pomohl lokalizovat imperiální křižník moffa Gideona.


To je ale možné pouze na tropické planetě Morak, kde je k dispozici terminál, který jim předá právě tyto informace. Djarin a Mayfeld se převlíkají za imperiální shoretroopery a informace získávají. Jelikož Mayfeld splnil svou část dohody a navíc zničil imperiální zařízení na Moraku, Cara Dune vyměkne a rozhodne se Mayfelda nadobro pustit. Ten se tak stává volným.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympos :)

17.1.2021 | 21:17:42
tom99

Oblíbil jsem si ho, i když musím říci, že tvůrci pěkně zatočili s jeho charakterem. V první sérii hajzl, ve druhé dobrák od morku kostí.

webmaster, grafik
17.1.2021 | 12:26:21

Stav překladu

Epizoda S00E10: Disney Gallery: Making of the Season 2 Finale

Překlad: @Kratos91

Aktualizace postav

V průběhu druhé řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Thrawn se připravuje na chystaný debut v hraném seriálu, jak do universa zapadne?

Dave Filoni aktuálně rozšiřuje celý svět Star Wars. Důkazem toho je druhá řada Mandaloriana, kde jsme se po první komorní řadě přesunuli ke známějším postavám, po kterých fanoušci dlouho prahli. A zdá se, že nikdo nehodlá sundat nohu z plynu. Článek obsahuje potenciální spoilery.

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Postřehy ze světa Star Wars k epizodě The Tragedy

Máme za sebou epizodu The Tragedy, ve které se opravdu staly velké věci. Dočkali jsme se nečekané ztráty, která je pro našeho hrdinu velice osobní. Do konce druhé sezóny už zbývají pouze dvě epizody. Tak co všeho zajímavého se stalo v šesté epizodě?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců