The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Paz Vizsla

Paz Vizsla

Mandalorian, jehož rod je spjat s temným mečem, který dává jedinci právo velet celému Mandaloru.

Sezóny 2
2019 - 2023

Paz Vizsla je mandalorian, jehož jméno nese velice důležitý aspekt celé mandalorianské historie. Jeho předek Tarre Vizsla byl vůbec prvním mandalorianem, který se kdy stal jediem a stál za vytvořením temného meče. Ten, kdo jím vládne, má nárok vládnout i celému Mandaloru. Paz patří do extrémistické sekce mandalorianů a taktéž je tehdejším dítětem Hlídky, kam vlastně patřil i Pre Vizsla, jedna z důležitých postav seriálu Star Wars: The Clone Wars.

Již od počátků měl Paz konflikt s Dinem Djarinem, který se živil jako námezdní lovec a nevadilo mu pracovat pro padlé Impérium. Jelikož právě Impérium stálo za vybombardováním planety Mandalore, Paz nemůže Dinovo spolčování s těmito prevíty jen tak přehlédnout. Přesto ho respektuje, jelikož je členem Kréda, a v případě nutnosti mu i pomůže.

Když Din Djarin ukořistí temný meč, Paz Vizsla ho hned vyzve na souboj. Jelikož se jedná o meč, který by rád vrátil svému rodu, případná výzva na souboj byla jasná. Vizsla ovšem v souboji prohraje. Když se mandaloriani následně přemístí na odlehlou planetu, jeho syn Ragnar Vizsla je přijat mezi mandaloriany. Ten je jednoho dne unesen a následně zachráněn Dinem. Tím se tak vyčistí vzduch mezi Pazem a Djarinem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Asi vzdává hold svému rodu a je přesně takový jako jeho předci.

webmaster, grafik
26.3.2023 | 20:56:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama