The Mandalorian
92/100 - 213×

The Mandalorian

Po příbězích Janga Fetta a Boby Fetta se ve světě Star Wars objevuje další válečník. Seriál bude mapovat příběh Mandaloriana, který bude časově zasazen po pádu Impéria a ještě před samotným vznikem Prvního řádu. Budeme sledovat cestu osamělého střelce ve vnějším okraji galaxie, kde nemá Nová Republika žádnou pravomoc.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 40 minut
žánr
Akční, Fantasy, Sci-fi
hrají
Pedro Pascal (Din Djarin), Nick Nolte (Kuiil), Carl Weathers (Greef Karga), Gina Carano (Cara Dune), Giancarlo Esposito (Gideon), Taika Waititi (IG-11), Werner Herzog (Klient), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Amy Sedaris (Peli Motto), Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze), Emily Swallow (Zbrojařka), Omid Abtahi (Penn Pershing), Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Temuera Morrison (Boba Fett)

Třetí řada Mandaloriana se konečně představuje v první upoutávce

Třetí řada Mandaloriana se konečně představuje v první upoutávce

Zatímco vyvolení na Star Wars Celebration měli možnost vidět první teaser ke třetí řadě, my jsme se nedočkali žádného oficiálního záběru. Teď tu konečně máme celou ukázku v plném rozlišení. Tak jste připraveni na další dobrodružství Dina Djarina a jeho boj o Mandalore?

32 0
10.9.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Tony-Z

Moc rád se na to podívám, ale víc se mi líbil úplný začátek série. Prostě lovec odměn bez přesahu k osudu planet nebo i víc.

10.9.2022 | 23:21:33
Steve23x

No sláva, už bylo na čase.

11.9.2022 | 20:20:26
DHARMA4,8

Trailer je luxusní. Těším se na výsledek.

11.9.2022 | 20:40:34
witcherrr

Jsem zvědavý a snad spraví chuť po předchozím počinu.

11.9.2022 | 21:50:13
Pikapoop

Babu Frik: ,,hey, heeeey"

12.9.2022 | 10:08:40
Zilwicky

Vyzerá to cool :)
Ale nechápem toto: celá druhá séria bola defacto hlavne o jednej veci – dostať Grogu-a k Jedi-om, teda k Lukeovi. A pri najbližšej príležitosti – je späť u Manda. Neviem čo si o tom mám myslieť.. a fakt že sa to stalo v Book of Boba Fett.. neviem neviem či je toto výsledok práce Favreau-a alebo KK. Skôr mi to príde ako taký čistý biznis ťah – tie milióny figúrok Grogua sa nepredajú sami predsa :D

12.9.2022 | 16:39:56
František Lukeš

Naprostá pecka…Ted jsem shlédl obě dvě serie a nesmírně jsem si to užíval--- Na tohle se těším :-)

16.10.2022 | 18:59:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu The Mandalorian pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Novinky

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Uvidíme ve finále třetí řady Pedra Pascala?

Pedro Pascal je spíše dabér Mandaloriana než jeho herec. Tato role mu nesmírně sedí a vyhovuje, přesto si každou řadu udělal čas a ukázal nám svou tvář, aby fanoušci byli ubezpečení, že pod helmou je stále on. Ve třetí řadě jsme ale ještě Pascala neviděli, tak dočkáme se ho teď?

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Co je zač Stínová rada Impéria?

Co je zač Stínová rada Impéria?

Můžete si o minulých epizodách říkat, co chcete, ale závěrečné dvě epizody Mandaloriana stojí v každé řadě za to. I nyní jsme se dočkali pořádného nářezu a viděli jsme až do kuchyně samotného Impéria. Seriál se vyšvihl se skvělou scénou, ze které jde mráz po zádech.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama