Manhattan Love Story
100/100 - 10×

Manhattan Love Story

Co na srdci, to určitě ne na jazyku. Do New Yorku přijede ambiciózní Dana, která chce ve velkoměstě udělat díru do světa. Přestože ale navenek působí nezlomně, uvnitř je plná pochyb a má tendence se jen shazovat. Oporou jí je kamarádka Amy s manželem Davidem, kteří se jí rozhodnou dát dohromady s Davidovým bratrem Peterem. A právě tehdy začíná zábava. Dostáváme se totiž do hlavy všem čtyřem postavám, které spolu sice mluví, ale co se jim skutečně honí hlavou, si nechávají pro sebe. A pro diváky.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 23 minut
žánr
Komedie

S01E11: Let It Go

S01E11: Let It Go

Když se v New Yorku objeví Dana (bývalý přítel Analeigh Tiptonové), aby ji získala zpět, Peter (Jake McDorman) udělá vše, co může, aby Danovi ukázal, jak moc mu záleží, a dokonce ji nechal jít, pokud je to tak.

cz sk
3.12.2014
23 minut

David (Nicolas Wright) pomáhá Chloe (Chloe Wepper) dostat se ze svého propadnutí datováním tím, že jí ukazuje, jak používat tajnou datovací trofej rodiny Cooper.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama