Manhattan S02E03: The Threshold

S02E03: The Threshold

S02E03: The Threshold

V rámci flashbacků se podíváme zpět k Winterovým do roku 1939 a dozvíme se, co předcházelo jejich angažmá na Princetonu. A také kdo podnítil výzkum a výrobu atomové bomby a který slavný vědec za zrodem projektu Manhattan stál.

cz sk
27.10.2015
256 000
45 minut

Frank si ve vězení kvůli Lizině revoltě zrovna neužívá a nejspíše se to nezlepší, protože ona po něm nehodlá přestat pátrat a zatáhne do toho i Callie, která momentálně bydlí u své tety. Zvědavá Abby neodolá pokušení a vyslechne velice zajímavý hovor Dr. Oppenheimera. A neodolá ani tomu, aby jeho obsah neprozradila Charliemu a poté Robertově manželce, Kitty Oppenheimerové.

Fritz dojde k prozření a chystá se na novou životní kapitolu. Ta ale čeká i na Meekse, i když ne tak, jak by se mu líbilo. Ale třeba nakonec bude za výhody, které k tomu patří, rád. Charlie odsunul Helen v rámci projektu na druhou kolej, ale ta si to nenechá líbit a nakonec na tom vydělá.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Už by sa Frank mohol vratit a urobit poriadok

25.10.2017 | 0:32:08

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás