Manhattan S02E03: The Threshold

S02E03: The Threshold

S02E03: The Threshold

V rámci flashbacků se podíváme zpět k Winterovým do roku 1939 a dozvíme se, co předcházelo jejich angažmá na Princetonu. A také kdo podnítil výzkum a výrobu atomové bomby a který slavný vědec za zrodem projektu Manhattan stál.

cz sk
27.10.2015
256 000
45 minut

Frank si ve vězení kvůli Lizině revoltě zrovna neužívá a nejspíše se to nezlepší, protože ona po něm nehodlá přestat pátrat a zatáhne do toho i Callie, která momentálně bydlí u své tety. Zvědavá Abby neodolá pokušení a vyslechne velice zajímavý hovor Dr. Oppenheimera. A neodolá ani tomu, aby jeho obsah neprozradila Charliemu a poté Robertově manželce, Kitty Oppenheimerové.

Fritz dojde k prozření a chystá se na novou životní kapitolu. Ta ale čeká i na Meekse, i když ne tak, jak by se mu líbilo. Ale třeba nakonec bude za výhody, které k tomu patří, rád. Charlie odsunul Helen v rámci projektu na druhou kolej, ale ta si to nenechá líbit a nakonec na tom vydělá.

Foto: WGN

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Už by sa Frank mohol vratit a urobit poriadok

25.10.2017 | 0:32:08

Manhattan
92/100 - 50×

Manhattan

Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | WGN | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
John Benjamin Hickey (Frank Winter), Ashley Zukerman (Charlie Isaacs), Olivia Williams (Liza Winter), Rachel Brosnahan (Abby Isaacs), David Harbour (Reed Akley), Daniel Stern (Glen Babbit), Katja Herbers (Helen Prins), Harry Lloyd (Paul Crosley), Alexia Fast (Callie Winter), Christopher Denham (Jim Meeks), Michael Chernus (Louis 'Fritz' Fedowitz), Eddie Shin (Sid Liao)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás