Manhattan Nominace na cenu kritiků pro Justina Kirka

Nominace na cenu kritiků pro Justina Kirka

Nominace na cenu kritiků pro Justina Kirka

Manhattan se od kritiků dočkal jediné nominace a to za herecký výkon hostujícího Justina Kirka v roli Josepha Buchera. Nutno dodat, že zcela zaslouženě.

10 0
22.12.2015

Manhattan žel při udílení cen spíše paběrkuje. Jeho největším úspěchem je prozatím zisk Emmy za nejlepší úvodní znělku. V rámci lednového udílení cen kritiků má seriál jediné želízko v ohni. Justin Kirk (Weeds, Tyrant) se sice objevil pouze ve dvou epizodách druhé série, konkrétně v dílech Fatherland a Brooklyn, ale rozhodně byl nepřehlédnutelný. Po právu si tak vysloužil nominaci pro nejlepšího hostujícího herce za postavu Josepha Buchera, psychiatra ve službách rozvědky, respektive právě vznikající CIA.

Foto: WGN America


Udílení Critics' Choice Awards proběhne 17. ledna 2016 a vedle Kirka jsou v kategorii hostujících herců či hereček nominováni Richard Armitage (Hannibal), Patti LuPone (Penny Dreadful), Margo Martindale (The Good Wife), Marisa Tomei (Empire) a B.D. Wong (Mr. Robot).

Diskuze /6

Lucifrid

Souhlas, byl nepřehlédnutelný. I když… kdo v Manhattanu nebyl :D

webmaster
22.12.2015 | 12:57:05
otikk

Jasně, to je řeč, kdo nebyl..

22.12.2015 | 14:01:11
garvon

Treba ten herec co hraje Charlieho Isaacse mi prijde uplne hroznej. Treba takovej ma byt, no nvm.

#4 KarI0s
22.12.2015 | 17:22:33
KarI0s

#3 garvon: Ashley Zukerman je největším nedostatkem seriálu, naprostý souhlas. ALe postavu jako takovou hodně tahá navrch scénář, takže to tak moc nebolí, respektive mrzí to jen v tom ohledu, když se člověk rozhlédne všude kolem.

22.12.2015 | 21:42:03
Lucifrid

Tak on Charlie neni zrovna jedna z těch zamilování hodných postav. Těžko říct, jak by to zahrál někdo jiný. I když v Childhood's End, co jsem zatím ten kus se Zukermanem viděla, tak mě tam spíš štval, ale zase, bude to i tou rolí.

webmaster
23.12.2015 | 1:06:03
Xegiie

aha ten me zrovna v pameti neutkvel… asi tomu nerozumim :)

24.12.2015 | 23:57:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Manhattan zrušen

Manhattan se třetí řady nedočká

Manhattan se třetí řady nedočká

Diváky i kritiky vysoce ceněný Manhattan už s třetí řadou nepřijde. Televize WGN America dnes oznámila, že se po pečlivém zvážení rozhodla Manhattan pro další sezónu neobnovit. I přes úžasné a ceněné originální drama byla sledovanost velkým zklamáním, a tak se prokračování příběhu nedočkáme.

Reklama

Motivační plakáty

Motivační plakáty

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás