Manifest S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

Michaela se ponořuje více do spojení mezi ní a Zekem.

29.1.2019
5 540 000
43 minut

Oficiální synopse

Po šokujícím odhalení Calova volání, se Michaela ponoří hlouběji do spojení mezi ní a tajemným cizincem, Zekem. Po úzkem kontaktu s poskoky Majora, se Ben ocitá tváří v tvář hrozivé nové hrozbě, která exponenciálně narůstá. Mezitím Saanvi má přístup k novým údajům, u kterých je více než ráda, že je může prozkoumat do doby, než i na jejím prahu se octne nebezpečí.

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

A viděli jste jak ten kříž šel krásně smýt z těch dveří? :-) :-) :-) Smart Americans.....

31.1.2019 | 21:13:23
Ponine94

Mně třeba naopak ta romance trošku chybí. Každopádně, proč mám pocit, že si Zeke a Mick na konci během těch blesků prožili další posun?

31.1.2019 | 19:41:58
Lex Luthor

A máme tu opět nenávist obyčejných lidí proti mutantům. V tomto případě proti cestujícím z letadla. Ale už asi přišli nato, že cpát sem romanci se nevyplácí. Je zde více děje a méně romance, takže palec nahoru.

29.1.2019 | 17:08:11

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Na konci září minulého roku odstartoval seriál Manifest na stanici NBC a celých pět měsíců jsme sledovali pasažéry letu 828, jak bojují s různými překážkami od jejich příletu po pěti a půl letech. Jak se našim redaktorům seriál líbil, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Premiéra první epizody s názvem Pilot se zapsala do historie stanice NBC, když prolomila rekord v největším nárůstu celkového počtu diváků za posledních 19 let. Kolik diváků se vlastně na premiéru podívalo a kolika epizod se dočkáme?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců