Manifest S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

Po šokujícím odhalení Calova volání, se Michaela ponoří hlouběji do spojení mezi ní a tajemným cizincem, Zekem. Po úzkém kontaktu s poskoky Majora, se Ben ocitá tváří v tvář hrozivé nové hrozbě, která exponenciálně narůstá. Mezitím Saanvi má přístup k novým údajům, u kterých je více než ráda, že je může prozkoumat do doby, než i na jejím prahu se octne nebezpečí.

29.1.2019
5 540 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

A viděli jste jak ten kříž šel krásně smýt z těch dveří? :-) :-) :-) Smart Americans.....

31.1.2019 | 21:13:23
Ponine94

Mně třeba naopak ta romance trošku chybí. Každopádně, proč mám pocit, že si Zeke a Mick na konci během těch blesků prožili další posun?

31.1.2019 | 19:41:58
Lex Luthor

A máme tu opět nenávist obyčejných lidí proti mutantům. V tomto případě proti cestujícím z letadla. Ale už asi přišli nato, že cpát sem romanci se nevyplácí. Je zde více děje a méně romance, takže palec nahoru.

29.1.2019 | 17:08:11

Stav překladu

Epizoda S02E07: Emergency Exit

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Po dlouhodobém uvážení jsme se nakonec rozhodli překladu druhé řady neúčastnit. Důvodem je nejen malý zájem, ale navíc i fakt, že slovenské titulky jsou plně k dispozici. Pro nás by to byla momentálně zbytečná práce navíc, kterou můžeme vložit do jiných projektů. Děkujeme však za přízeň u první řady.

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců