Manifest S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

S01E13: Cleared For Approach

Po šokujícím odhalení Calova volání, se Michaela ponoří hlouběji do spojení mezi ní a tajemným cizincem, Zekem. Po úzkém kontaktu s poskoky Majora, se Ben ocitá tváří v tvář hrozivé nové hrozbě, která exponenciálně narůstá. Mezitím Saanvi má přístup k novým údajům, u kterých je více než ráda, že je může prozkoumat do doby, než i na jejím prahu se octne nebezpečí.

29.1.2019
5 540 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
roco888

A viděli jste jak ten kříž šel krásně smýt z těch dveří? :-) :-) :-) Smart Americans.....

31.1.2019 | 21:13:23
Ponine94

Mně třeba naopak ta romance trošku chybí. Každopádně, proč mám pocit, že si Zeke a Mick na konci během těch blesků prožili další posun?

31.1.2019 | 19:41:58
Lex Luthor

A máme tu opět nenávist obyčejných lidí proti mutantům. V tomto případě proti cestujícím z letadla. Ale už asi přišli nato, že cpát sem romanci se nevyplácí. Je zde více děje a méně romance, takže palec nahoru.

29.1.2019 | 17:08:11

Manifest
73/100 - 45×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Melissa Roxburgh (Michaela Stone), Josh Dallas (Ben Stone), Matt Long (Zeke Landon), Athena Karkanis (Grace Stone), Parveen Kaur (Saanvi Bahl), Luna Blaise (Olive Stone), Jack Messina (Cal Stone), J.R. Ramirez (Jared Williams), Geraldine Leer (Karen Stone), Malachy Cleary (Steve Stone), Victoria Cartagena (Lourdes Williams), Daniel Sunjata (Danny), Elizabeth Marvel (Major), Daryl Edwards (Robert Vance), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Už je to nějaká doba, co začala druhá řada mysteriózního seriálu Manifest a ze stanice NBC se rozhodli vypustit oficiální plakáty k hlavním postavám. Líbí se vám?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců