Manifest S03E06: Graveyard Spiral

S03E06: Graveyard Spiral

S03E06: Graveyard Spiral

Když se Mick a Zeke konečně srazí s Jaceem v náročném zápase o přežití, Ben závodí s časem, aby zachránil svou rodinu. Když se všichni spojí v intenzivní bitvě, bude odhalena nová obrovská stopa ohledně osudu pasažérů.

30.4.2021
3 210 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
antty

Ale kdepak, naopak se děj hodně posunul, a ti tři s tím mají hodně společného. Právě jsme zjistili, že zkouška, která je před pasažéry není individuální – stačí aby selhal jeden a všichni zemřou, to jsme před tím nevěděli, mysleli jsme, že stačí, aby každý dělal to své a přežije nehledě na ostatní. Jakou roli v tom budou mít neposlušní pasažéři jako Saanvi, Adrian či ten Eagan, to jsem zvědav. Bylo by ale supr, kdyby opustili tu křesťanskou tématiku a ještě víc šli do té egyptské. Předchozí díl možná byl trochu napínavější, ale i tento byl dobrý.

webmaster
3.5.2021 | 13:01:53
Spiders 01

Tenhle serial je čím dál horší děj se má odehrávat o tom leto 828 a zjištovat co se snim stalo a místo toho tam tahají i lidi s voláním co s tím letem nemají nic společného …

2.5.2021 | 11:30:37
Raiden123

Diel v ktorom sa pribeh skoro nikam neposunul,len sa pridala dalsia zahada a viac otazok ako odpvedi.

30.4.2021 | 14:49:28

Manifest
75/100 - 51×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Francesca Faridany (Fiona Clarke), Athena Karkanis (Grace Stone), J.R. Ramirez (Jared Williams), Geraldine Leer (Karen Stone), Victoria Cartagena (Lourdes Williams), Elizabeth Marvel (Major), Melissa Roxburgh (Michaela Stone), Luna Blaise (Olive Stone), Daryl Edwards (Robert Vance)

Stav překladu

Epizoda S03E06: Graveyard Spiral

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Co nás čeká ve třetí řadě?

Co nás čeká ve třetí řadě?

Showrunner Jeff Rake se rozpovídal na oficiálním Twitteru seriálu o 8 věcech, na které se můžeme ve třetí řadě těšit, o 2 věcech, ve kterých se fanoušci mílí a o 8 věcech, jichž jsme si mohli ve druhé řadě všimnout. Jak jinak než číselný poukaz na let 828.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců