Manifest
75/100 - 57×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

S03E06: Graveyard Spiral

S03E06: Graveyard Spiral

Když se Mick a Zeke konečně srazí s Jaceem v náročném zápase o přežití, Ben závodí s časem, aby zachránil svou rodinu. Když se všichni spojí v intenzivní bitvě, bude odhalena nová obrovská stopa ohledně osudu pasažérů.

30.4.2021
3 210 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Michaela snažila varovat že je Cal v nebezpeči musim řict že to fakt nemělo chybu a ten posledni soud že všichni budou souzeni když jeden selže tak to je fakt sprosty jsem zvědav jak si s tim poradi a taky jsem zvědav na Bena když se dobrovolně upsal testum.

21.2.2022 | 15:47:27
antty

Ale kdepak, naopak se děj hodně posunul, a ti tři s tím mají hodně společného. Právě jsme zjistili, že zkouška, která je před pasažéry není individuální – stačí aby selhal jeden a všichni zemřou, to jsme před tím nevěděli, mysleli jsme, že stačí, aby každý dělal to své a přežije nehledě na ostatní. Jakou roli v tom budou mít neposlušní pasažéři jako Saanvi, Adrian či ten Eagan, to jsem zvědav. Bylo by ale supr, kdyby opustili tu křesťanskou tématiku a ještě víc šli do té egyptské. Předchozí díl možná byl trochu napínavější, ale i tento byl dobrý.

webmaster
3.5.2021 | 13:01:53
Spiders 01

Tenhle serial je čím dál horší děj se má odehrávat o tom leto 828 a zjištovat co se snim stalo a místo toho tam tahají i lidi s voláním co s tím letem nemají nic společného …

2.5.2021 | 11:30:37
Raiden123

Diel v ktorom sa pribeh skoro nikam neposunul,len sa pridala dalsia zahada a viac otazok ako odpvedi.

30.4.2021 | 14:49:28

Stav překladu

Epizoda S03E13: Mayday: Part 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama