Manifest
76/100 - 63×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC, Netflix | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

S03E09: Bogey

S03E09: Bogey

Ben se sejde s duplicitním nepřítelem. Oslavná večeře Micka a Zekea a Jareda a jeho nové přítelkyně je zastavena díky volání, které rozpálí sourozence Stoneovi, aby zachránili život někomu z vlastní řad. Oliveino přátelství s Leviem kvete, ale je testováno.

14.5.2021
2 950 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Michaela a Zeke pořadali večeři pro Jareda a Saru a nakonec Michaela musela odejit kvuli Saanvi a nečekal jsem že se Saanvi přizna s tim že zabila Majora ale vypada to že ty zkoušky co provaděla ji vyšly tak jsem zvědav co bude dělat ted jinak by mě zajimalo co bude s Beverly když citila to co citi Zeke a nemělo chybu jak Angelina šla za Leviem a chtěla ho svest ale to co ji předtim žekla Olive že ji maji kvuli litosti to byla fakt podpasovka.

21.2.2022 | 18:14:48

Stav překladu

Epizoda S04E10: Inversion Illusion

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama