Manifest
74/100 - 56×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

S03E13: Mayday: Part 2

S03E13: Mayday: Part 2

Ben a Saanvi podniknou zrádnou misi, aby zachránili někoho, koho milují, a vzpírají se Eurece a přírodním silám. Vedená její nejhorší výzvou k dnešnímu dni, Michaela spolu se Zekem se snaží zastavit pasažéra, než se jeho činy stanou smrtícími. Jared a Vance se spojí, aby zachránili milovaného člověka, ale partnerství brzy odhalí tajemství, která by mohla změnit životy obou mužů.

11.6.2021
2 760 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se v Eurece všichni začali hadat a nemohli se shodnout co udělat a nemělo chybu jak i Dr. Guptova dostala zpravu a začla tomu věřit a to jak zavezli čast letadla zpatky do moře tak to nemělo chybu a jinak jsem nečekal že Jared řekne Michaele že ji pořad miluje a když zna pravdu o Majorovi tak se bude muset rozejit se Sarah a jinak nečekal jsem že Angelina zajde tak daleko a zabije Grace a vezme Eden a jsem zvědav na Cala když se ted vratil starši a jsem zvědav na kapitana Dalyho když se tam kratce mihnul a pak i s celym letadlem zmizel

21.2.2022 | 23:56:42
RedRose

Byl to skvělý mysteriozni seriál, ale co z toho tady udělali, to už je hodně silná fantasmagorie, která už ani moc nedrží pohromadě… Děje se tady spousta věcí, které nedávají smysl a ani do sebe nijak nezapadají. „Volání“ jsou už jako teleportační výlety i pro více osob, kouzlení kolem boha, noemovy archy a víry obecně, to celé jen negativně podtrhují… A nemám ani pocit, že by to směrovalo k nějakému cíli, prostě se to jen plácá na místě a „něco se tam děje“… Postava pošahané Angeliny je na ránu kolejnicí (Eagan a Dr. Cuptová taky)! Proč zrovna Grace? Nedává to smysl! …ale tak možná bude Ben konečně se Saanvi…?! Divný konec jako celá tato série… Hrozné…

8.10.2021 | 11:01:44
fanta2pomeranc

Sakra!!! Proč Grace?!?! A co ten Cal velkej?

14.9.2021 | 18:09:35
Raiden123

Woaw?What? Kybel Nadavok … To bolo co? … To si Grace nezasluzila.

Lietadlo si objednalo pilota a odstartovalo samo,to bol riadny uLet…

12.6.2021 | 10:16:35

Stav překladu

Epizoda S03E13: Mayday: Part 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama