Manifest Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Premiéra první epizody s názvem Pilot se zapsala do historie stanice NBC, když prolomila rekord v největším nárůstu celkového počtu diváků za posledních 19 let. Kolik diváků se vlastně na premiéru podívalo a kolika epizod se dočkáme?

15 0
21.10.2018

Debut Manifestu zvýšil nárůst sledovanosti z L+SD na L+7 čili z 10,4 miliony na 18,4 milionů diváků. Mezi dospělými diváky od 18–49 to bylo o celých 93 % (z 2,6 milionů na 4,17 milionů). Je to tedy největší nárůst celkového počtu diváků na stanici NBC za posledních 19 let co se dramatických seriálů týče, když seriál Third Watch debutoval v roce 1999 se sledovaností 20,6 milionů.

Kolik bude mít Manifest nakonec epizod? Foto: NBC


Dobrou zprávou pro fanoušky je, že stanice objednala ke stávajícím třinácti epizodám další tři, a tak bude mít Manifest tedy epizod v první sérii šestnáct. Stanice NBC, která ze všech novinek nejvíce věří právě seriálu Manifest, objednala 16 epizod místo 22 a uvedla pro to tyto důvody:

  • Objednané epizody s méně než 22 epizodami jsou dnes poměrně běžné. Ve skutečnosti má populární rodinný seriál This Is Us za poslední tři série po 18 epizodách a komediální seriál The Good Place vychází každou sérii po 13 epizodách.
  • Příběh to může ovlivnit hodně a hlavně v tom, že se nebude zbytečně natahovat a půjde se přímo k věci až do finále.
  • Stanice má také v plánu vysílat epizody až do prvního čtvrtletí roku 2019, aniž by některé z dílů opakovala, což občas americké stanice dělají.

Co říkáte na první sérii jen s 16 epizodami? Chtěli byste víc?

Diskuze /1

GanG

Taky nám ta sledovanost a kvalita jdou rychle směrem dolů..

22.10.2018 | 16:46:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců