Manifest Manifest má naději, z Netflixu a NBC hovoří s Warner Bros. TV o potenciální čtvrté řadě

Manifest má naději, z Netflixu a NBC hovoří s Warner Bros. TV o potenciální čtvrté řadě

Manifest má naději, z Netflixu a NBC hovoří s Warner Bros. TV o potenciální čtvrté řadě

Díky úspěchu na Netflixu ohledně první a druhé řady z NBC svoje rozhodnutí přehodnotili a teď společně s Netflixem znovu projednávají čtvrtou řadu a obnovení seriálu.

14 0
21.7.2021

Můžeme tu mít opakování z roku 2017, kdy z NBC zrušili Timeless po jedné sezóně, ale díky fanouškům, kteří si stěžovali, kde mohli, NBC přehodnotilo svoje rozhodnutí. Měsíc poté, co z NBC po třech sezónách zlikvidovali drama ztraceného letadla a z Netflixu se rozhodli, že Manifest nezachrání, se nakonec zdá, že pro seriál svítá na lepší časy. Konverzace probíhají, protože sledovanost Manifestu první a druhé řady se v USA na Netflixu stále zvyšuje a kampaň fanoušků s #SaveManifest zůstává silná. Zástupci Warner Bros TV, Netflix a NBC však odmítli o tomto kroku hovořit.

Foto: NBC


Od té doby, co z NBC 14. června zrušili Manifest, došlo k dalším dvěma věcem. Nejdříve plánovaných osm epizod páté řady seriálu Good Girls propadlo, když byly problémy s obsazením a jejich smlouvami a nakonec plánovaný spinoff Law & Order: For the Defense byl z NBC zamítnut. Ten spinoff, který se měl uskutečnit a díky němuž byl Manifest nakonec zrušen.

Tyto dva kroky uvolnily prostředky v rozpočtu seriálů NBC a otevřely tak díry v plánu, o kterém se předpokládá, že pomohl znovu zahájit rozhovory o obnovení s Warner Bros TV a díry tak zaplnit. Mezitím se také proslýchá, že z Netflixu si chtějí znovu pohovořit o možném obnovení seriálu poté, co Manifest vykazuje velmi slušnou sledovanost za posledních několik týdnů na streamovací platformě Netflix. Během 27 dnů byl na žebříčku v USA na prvním místě nejsledovanějších seriálů a za celou dobu shlédli diváci více jak 2,5 miliardy minut. Uvidíme, jak se tento hovor mezi všemi těmito společnostmi nakonec vyvede.

Věříte, že se nakonec čtvrté řady dočkáme?

Diskuze /1

Lex Luthor

Tak uvidíme, co z toho nakonec bude jestli dostaneme závěrečný film, nebo další sérii a nebo nic.

21.7.2021 | 22:49:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Mayday: Part 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců