Manifest Fiona Clarke

Fiona Clarke

Fiona Clarke

Fiona byla jedním z pasažérů letu 828 a zabývala se neuropsychologií.

Sezóny 1
2018 -

Ještě před letem 828 se Fiona Clarke zabývala propojením mozků. Podle ní je lze propojit jako počítače a tato teorie se po událostech letu 828 potvrdila. Ostatní psychologové a vědci však její tvrzení odmítali.

Po návratu letadla několikrát pomohla ostatním pasažérům, našla domov pro ty, na kterých byly dělány pokusy. Údajně zemřela společně s kapitánem Dalym při pokusu o zopakování letu 828.


Francesca Faridany jako Fiona Clarke. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců