Manifest Lourdes Williams

Lourdes Williams

Lourdes Williams

Lourdes je nejlepší kamarádka Michaely a manželka Jareda.

Sezóny 1
2018 -

Ještě před zmizením letu 828 a autonehody, při které zemřela její kamarádka Evie, byla Lourdes, Michaela a Evie nerozlučná trojice. Zmizení Michaely ji zasáhlo a často psala zprávy na facebookovou stránku, kterou pro Michaelu vytvořila. Později začala chodit s Jaredem, bývalým přítelem Michaely, kterého si nakonec i vzala.

Victoria Cartagena jako Lourdes Williams. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců