Manifest Ve druhé řadě se vše změní

Ve druhé řadě se vše změní

Ve druhé řadě se vše změní

Dlouho bylo kolem seriálu poměrně ticho, ale díky krátké ukázce je už jasné, že druhé řady seriálu Manifest se dočkáme již na jaře. Uvidíme, co si pro nás tvůrci seriálu nakonec připraví.

9 0
29.9.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Raiden123

Hmm ? ten chalan resetol čas strávený v lietadle ? tak teraz to bude čo … ?,že nikdy neprešli tou búrkou ? teraz čo si mám vybrať …

29.9.2019 | 10:16:15
FValek

Neee, ježiš to je kravina, co z toho bude… Měli vysvětlit aspoň první sérii a ne to ještě víc iracionalizovat­. :D

29.9.2019 | 14:11:53
Lex Luthor

jestli vystřihnou ta milostná dramata a nechají jen nadpřirozena tak to bude fajn, ale jestli tam zase přidají hafo milostných trojúhelníků tak s tím končím.

29.9.2019 | 16:14:28
fabec

Takže po nic moc první sérii snaha o restart :D?

5.10.2019 | 21:46:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců