Mare of Easttown
94/100 - 35×

Mare of Easttown

Maloměstská policistka z Pensylvánie vyšetřuje vraždu a zároveň se snaží odvrátit rozpad rodiny.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
Kate Winslet (Mare Sheehan), Evan Peters (Colin Zabel), Jean Smart (Helen Sheehan), Guy Pearce (Richard Ryan), Julianne Nicholson (Lori Ross), James McArdle (Jáhen Mark Burton), Angourie Rice (Siobhan Sheehan), Jack Mulhern (Dylan Hinchey), David Denman (Frank Sheehan), Patrick Murney (Kenny McMenamin), Cailee Spaeny (Erin McMenamin), Sosie Bacon (Carrie Layden)


Dočkáme se druhé série Mare of Easttown?

Dočkáme se druhé série Mare of Easttown?

Po první velmi úspěšné sérii, která se stala oblíbenou nejen u fanoušků, ale také kritiků, se nyní v HBO rozhoduje o budoucnosti seriálu. Původně byl seriál natočený jako limitovaná série, ale díky velké oblíbenosti a úspěchu by se druhé série mohl dočkat.

8 1
21.7.2021

Herečka Kate Winslet, která v seriálu ztvárňuje hlavní postavu Mare Sheehan, v rozhovoru prozradila, že by se do role ráda ještě jednou vrátila:

Ráda bych si Mare znovu zahrála. Věřím, že existují další kapitoly jejího příběhu. Nicméně, i když se ten příběh lidem líbil a oslovil je, neznamená to, že se hned pustíme do pokračování. Taky to ale neznamená zavřené dveře. Prozkoumáváme, co by se mohlo dít dál, takže dveře jsou stále otevřené.


Foto: HBO

Pro druhou řadu by byla jak stanice HBO, tak většina herců. Pro samotného tvůrce seriálu Brada Ingelsbyho je ale příběh už zavřený a nikdy nepřemýšlel nad pokračováním:

Nikdy jsme nepřemýšleli nad tím, že bychom se vrátili. Je to uzavřený příběh. Myslím, že to tak cítili i diváci, že se příběh uzavřel a všechno mělo svůj konec. Pokud bychom ale někdy přišli na podobný příběh plný emocí a napětí, tak by to šanci mělo. Momentálně ale nic takového v hlavě nemám, ale Mare miluju. Pokud bychom jí mohli dát další skvělou řadu, tak bych nad tím přemýšlel. Musel bych si být ale úplně jistý tím, že to bude stejně dobré jako tento příběh, pak bychom měli šanci to udělat.

Ve stanici HBO se o pokračování seriálu velmi zajímají a doufají, že tvůrce přijde s dalším příběhem, aby se druhá série mohla natočit. Na rozhodnutí si ale budeme muset ještě počkat.

Měli byste zájem o druhou sérii Mare of Easttown?

Diskuze /1

FallenMaia

Výborný seriál, práve som dopozeral poslednú časť a aj keď som na podobné kriminálne drámy trošku alergický toto ma fakt zaujalo a držalo ma to až do konca. Kľudne môžu urobiť aj druhú sériu, nebudem proti ;)

22.7.2021 | 3:06:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama