Marry Me (Vezmi si mě)
60/100 - 2×

Marry Me(Vezmi si mě)

Jsou spolu šest let. Dost na to, aby do toho konečně praštili. Stráví spolu krásné dva týdny na dovolené, což se jeví jako jedinečná příležitost, kdy požádat o ruku. Nic se ale nestane. Po příjezdu to Annie svému příteli Jakeovi také pořádně vyčte. Vynadá mu, že je neschopný a začne postupně nadávat na úplně všechno, na co si vzpomene. Jake mezitím stojí před ní s prstenem v ruce. Svatba se proto odkládá na neurčito. Dokáže ještě Jake strávit dalších pár týdnů, měsíců nebo let se svou milovanou lavinou temperamentu Annie?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 23 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E10: Spoil Me

S01E10: Spoil Me

Když si Annie a Jake sednou a sledují vysoce očekávané finále sezóny svého oblíbeného programu „Moors“, jsou šokováni, když zjistí, že se někdo již díval.

cz sk
13.1.2015
23 minut

Napětí se zvedá a bojové linie jsou nakresleny, protože oba vehementně prohlašují svou nevinnost. Dennah nabídne svému novému policejnímu důstojníkovi Garymu Bricovi a jeho partnerskému důstojníkovi Lagunovi Matatovi, aby provedl polygrafický test, aby určil skutečného viníka. Všichni jsou překvapeni výsledky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama