Marry Me (Vezmi si mě)
60/100 - 2×

Marry Me(Vezmi si mě)

Jsou spolu šest let. Dost na to, aby do toho konečně praštili. Stráví spolu krásné dva týdny na dovolené, což se jeví jako jedinečná příležitost, kdy požádat o ruku. Nic se ale nestane. Po příjezdu to Annie svému příteli Jakeovi také pořádně vyčte. Vynadá mu, že je neschopný a začne postupně nadávat na úplně všechno, na co si vzpomene. Jake mezitím stojí před ní s prstenem v ruce. Svatba se proto odkládá na neurčito. Dokáže ještě Jake strávit dalších pár týdnů, měsíců nebo let se svou milovanou lavinou temperamentu Annie?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 23 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E11: Friend Me

S01E11: Friend Me

Když se Annie připravuje na svatbu, uvědomuje si, že Jake potřebuje více ženichů, aby se shodovali s jejím devíti družičkami, a vynakládá společné úsilí, aby se Jake znovu spojil se svými ztracenými přáteli.

cz sk
27.1.2015
23 minut

Jakmile se však The Boyz vrátí do svého života, zjistí, že Annie s nimi soupeří o to, kdo ví Jakeho nejlépe. Také se dozví, že Daniel může být skutečným důvodem, proč Jake vypadl se svými přáteli. Mezitím Gil přesvědčí Dennu, aby se k němu připojila v jeho nejnovějším podnikání – strava se třese.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama