Marry Me (Vezmi si mě)
60/100 - 2×

Marry Me(Vezmi si mě)

Jsou spolu šest let. Dost na to, aby do toho konečně praštili. Stráví spolu krásné dva týdny na dovolené, což se jeví jako jedinečná příležitost, kdy požádat o ruku. Nic se ale nestane. Po příjezdu to Annie svému příteli Jakeovi také pořádně vyčte. Vynadá mu, že je neschopný a začne postupně nadávat na úplně všechno, na co si vzpomene. Jake mezitím stojí před ní s prstenem v ruce. Svatba se proto odkládá na neurčito. Dokáže ještě Jake strávit dalších pár týdnů, měsíců nebo let se svou milovanou lavinou temperamentu Annie?

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 23 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E13: Change Me

S01E13: Change Me

Když je Jake podrážděna několika Annieho bizarními zvyky, požádá Kay, aby jemně upravila její chování.

cz sk
10.2.2015
23 minut

Na oplátku, Jake pomáhá Kay naplánovat úžasnou oslavu Valentýna pro její novou přítelkyni Hailey. Když si Annie hru uvědomí, rychle otočí stoly a požádá Kay, aby pozměnil některé nepříjemné chování Jake. Mezitím, když se Gil zraní na výroční Kevinově výroční prezidentské oslavě, on a Dennah jsou udeřeni hasiči, kteří reagují na jejich 911 volání, a pak jsou posedlí tím, že je znovu najdou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama