Black Panther

Black Panther

Král Wakandy a nejstarší dítě T'Chaky a Ramondy.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×02 – What If… T'Challa Became A Star-Lord?

T'Challa se dostal k Plenitelům už od útlého věku a od té doby byl s nimi velmi rád. Chtěl totiž procestovat celý vesmír a Plenitelé mu tohle poskytli. Během svých cest potkal mnoho stvoření. Přemluvil Thanose, aby nelusknul a nevymazal polovinu života v celém vesmíru, setkal se s Korathem, když šel pro Orb nebo se třeba osobně znal s Nebulou.

Ta s ním vymyslela plán, jak přelstít Sběratele, aby si od něj vzali Uhlíky vzniku. Proto předstírali, že ho zradila. Mezi tím Star-Lord zjistil, že mu Yondu o jeho rodičích a konfrontoval ho. Když si ho Sběratel zavolal, tak ho zavřel do vitríny, ale Star-Lord se odtamtud díky svému náhrdelníku dostal. Porazil s Yondu Sběratele a předali Carině zařízení, kterým ona osvobodila všechny bytosti ze sbírky. Nakonec se Star-Lord společně s ostatními vydal zpět na Wakandu, kde se setkal se svojí rodinou.

1×05 – What If… Zombies?!

Jako wakandský panovník se stal držitelem pláště Blacka Panthera. V roce 2018 byl T'Challa unesen Visionem v San Franciscu, aby byl krmen na zombie Scarlet Witch, což ho stálo nohu. Přesto ho nakonec našel Winter Soldier spolu s ostatními a zachránili ho. On spolu se Spider-Manem a Ant-Manem dovezli kámen mysli do Wakandy, aby našli lék na virovou epidemii zombie. Bohužel netušili, že na ně čeká zombie Thanos s rukavicí a kameny nekonečna.

1×06 – What If… Killmonger Rescued Tony Stark?

Když ve Wakandě zaznělo, že podplukovník James Rhodes kupuje Vibranium od Ulyssea Klaue, T'Challa byl poslán, aby Vibranium a Klauea zadržel. T'Challa byl schopen zneschopnit nebo zabít Klaueovy stoupence a vyřadit samotného Klauea. Když na něj Rhodes namířil zbraň, princ Rhodesovi řekl, že s ním rozepře nemá. Ale najednou byli T'Challa i Rhodes napadeni sonickým taserem, drženým T'Challovým bratrancem Erikem Killmongerem. Přes T'Challovo úsilí byl nakonec zabit. Killmonger později použil T'Challův oblek i k vraždě Rhodese.

Bohužel, T'Challa byl obviněn ze zabití Rhodese a naopak, což způsobilo válku mezi Wakandou a USA, kterou Killmonger využil ve svůj prospěch, aby se stal součástí Wakandy. Když se z Killmongera stal Black Panther, navštívil rodový strom, kde na něj čekal T'Challa a kde si promluvili.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Poté, co se T'Challa a Plenitelé dozvěděli, že Ego dorazil na Zemi, opustili Wakandu a cestovali do St. Charles v Missouri, aby mu zabránili pokračovat v expanzi. T'Challa lokalizoval Ega v Dairy Queen a vnikl dovnitř. Zachránil Petera Quilla a umístil na Ega bombu. Když Ego a Dairy Queen explodovali, T'Challa odletěl do bezpečí s Quillem a umístil ho na travnatou plochu. Když se T'Challa chystal zaměstnat Quilla do svého týmu, Quill ho informoval o něčem za sebou.

T'Challa uviděl Pozorovatele, který mu řekl, že byl vybrán, a přenesl ho do baru v dimenzi mimo prostor a čas. T'Challa se pak setkal s Captain Carter, Doctorem Strangem, Thorem, Erikem Killmongerem a Gamorou. Všichni se pak lekli, když se před nimi objevil Pozorovatel. Ten jim vysvětlil situaci s Ultronem a všichni ho společně porazili. T'Challa se nakonec vrátil a bojoval po boku Petera.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Parádne rozlúčenie s Chadwickom.

webmaster
14.11.2021 | 16:24:01
Kothy

sympos

3.9.2021 | 14:33:02

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Reklama

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama