Doctor Strange

Doctor Strange

Nejvyšší čaroděj, mistr mystických umění a přítel Christine Palmer.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×04 – What If… Doctor Strange Lost His Heart Instead of His Hands? 

Stephen Strange jel s Christine Palmer na večeři. Cestou měli autonehodu, při které Christine zemřela. Stephen autonehodu přežil a jeho cesta vedla k Prastaré, kde se naučil mystická umění. Po její smrti se stal Nejvyšším čarodějem a použil několikrát Kámen času, aby změnil Christininu smrt. Nikdy se mu to však nepodařilo, což mu vysvětlila i Prastará. Christina smrt byla absolutním bodem. Nebýt její smrti, nikdy by se nevydal na cestu mystických umění, nikdy by neporazil Dormammu a nezachránil by svět.

Doctor Strange se jí však postavil, proto Prastará ho rozdělila na dvě části. Jedna se se smrtí Christine smířila, druhá ne a vydala se na cestu temna, kdy vstřebávala jedno monstrum za druhým kvůli moci a tak i prolomení absolutního bodu. Prastará první verzi Strange varovala a ta se i pokusila temného Strange porazit, ale marně. Temný Strange vstřebal verzi první a zlomil absolutní bod Christininy smrti. Ta ho ovšem nepoznávala a chtěla utéct. Svět se díky zlomení její smrti začal rozpadat. Strange přemlouval Uatu, aby zasáhnul, ten však odmítnul. Tak byl celý svět zničen.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 ho infikoval Iron Man kvantovým virem a byl zabit mravenci Wasp poté, co se pokusil sníst Bruce Bannera.

1×08 – What If… Ultron Won?

Později Strange navštívil fyzicky Uatu v Zrcadlové dimenzi. Pozorovatel tam Strangovi slavnostně řekl, že nemá možnosti bojovat proti Ultronovi, který byl z jiného vesmíru. Strange soucítil s Pozorovatelem a zeptal se, zda je připraven nahlas porušit svou přísahu. Ačkoli zpočátku váhal, Pozorovatel shromáždil dost odvahy, aby přímo požádal Strange o pomoc a porazil s ním tak Ultrona.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Strange spolu s Captain Carter, Thorem, Erikem Killmongerem, Gamorou a Star-Lordem vytvořili Strážce Multivesmíru. Tým bojoval proti Ultronovi ve více realitách, Strange dal týmu ochranné kouzlo, aby vydrželi sílu Ultrona. Strange ovládal plnou sílu své magie proti Ultronovi a postavil se proti němu se svými démonickými draky a hordy zombie. Jakmile byl Ultron vymazán Zolou, Zola i zrádný Killmonger se pokusili získat Kameny nekonečna, což vedlo k tomu, že je Strange uvěznil ve zmenšené časové bublině. Strange byl poté Uatem pověřen hlídáním vězňů, což byla role, kterou Strange přijal s radostí, když teď neměl nic než čas.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Rozhodne jedna z najlepších postáv seriálu, parádne sa podaril.

webmaster
31.12.2021 | 22:38:17
Babylonian

Nejlepší postava seriálu. A kurva tak šíleně OP!

7.10.2021 | 22:24:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Reklama

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama