Hulk

Hulk

Vědec, jehož experimenty s gama zářením způsobily, že se proměňuje v Hulka.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Doktor Robert Bruce Banner, také známý jako Hulk, byl uprchlý vědec, který se dříve proměňoval v zelené stvoření a byl také jedním z kandidátů Iniciativy Avengers. Banner však byl náhle zabit Hankem Pymem jako všichni ostatní kandidáti.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 byl Hulk poslán "Heimdallem ":character:13715 přes Bifrostův most na Zemi a narazil přes střechu New York Sanctum v New Yorku, čímž vytvořil na schodišti budovy masivní kráter. Banner se vrátil do normálu a pokusil se varovat obyvatele budovy Doctora Strangea a Wonga, že přijde Thanos, ale našel Sanctum opuštěné, kromě levitačního pláště.


Banner se poté setkal s Ebony Mawem a Cull Obsidianem, kteří přišli na Zemi, aby získali pro Thanose Kámen času. Přesto se však přeměnili v zombie a on se přidal k přeživším nakonec. Wasp, která ho před zombie zachránila, mu nařídila uprchnout s jejími mravenci. Spolu se Spider-Manem uprchli za skupinou a od té doby tahal s nimi za jeden provaz. Všichni se vydali za tajnou zprávou o léku, ale když našli Visiona se zombie Scarlet Witch, tak se s Kamenem mysli, jenž jim Vision věnoval, vydali do Wakandy, aby vymysleli lék na zombie apokalypsu. Bohužel netušili, že je na cestě zombie Thanos, který chtěl poslední Kámen nekonečna, aby mohl lusknout prstem a vyhladit polovinu vesmíru.

1×08 – What If… Ultron Won?

Vědec, jehož experimenty s gama zářením způsobily, že se proměnil v Hulka. Když Ultron získal nové tělo, Hulk a Avengers se ho pokusili porazit, jen aby selhali a zemřeli jeho rukama.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zaujímavo sa s ním pohrali, nečakal som že môže zomrieť.

webmaster
31.12.2021 | 22:44:26

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama