Iron Man

Iron Man

Génius a miliardář, který vytvořil oblek Iron Mana.

Sezóny 2
2021 -

Základní informace

1×03 – What If… The World Lost its Mightiest Heroes? 

Po oslavě narozenin začal Tony Stark trpět kocovinou, takže si zašel pro donuty. Nick Fury s ním mluvil společně s Black Widow. Black Widow má poté rozkaz od Furyho, aby mu vpíchla do těla oxidem lithným. Ovšem uvnitř jehly Yellowjacket vstoupil do těla Tonyho. Stark v té chvíli prožívá křeče a pak prudce padá k zemi mrtvý.

1×05 – What If… Zombies?!

V roce 2018 se virus známý jako kvantový virus rozšířil po celých Spojených státech amerických a způsobil, že se z nakažených stali zombie. Tato mimořádná zdravotní situace způsobila, že Stark po konfliktu s Avengers své rozdíly odložil a znovu se spojil se Stevem, Natashou a Clintem. Ke všem čtyřem se přidal Black Panther a cestovali do San Francisca, aby porazili zombie. Ovšem se nakazili a byli přeměněni v zombie. Krátce na to se Tony vrátil do New Yorku a tam nakazil Doctora Strange a Wonga. O dva týdny později se Tony, Strange a Wong vynořili z portálu a bojoval se dvěma členy Černého řádu, Ebony Mawem a Cull Obsidianem. i ty nakonec přeměnili v zombie a následně obrátili svoji pozornost na Bruce a snažili se ho pohltit. Přesto však všichni byli poraženi Wasp a jejími létajícími mravenci.


1×06 – What If… Killmonger Rescued Tony Stark?

Miliardářský průmyslník a generální ředitel společnosti Stark Industries, který byl v Afghánistánu napaden deseti prsteny a zachráněn Erikem Killmongerem. Tony se s Killmongerem spřátelil z vděčnosti a spolupracoval s ním, i když ho Killmonger později zradil a zavraždil.

1×08 – What If… Ultron Won?

Člen Avengers, zodpovědný za vytvoření Ultrona. Když Ultron získal nové tělo, Iron Man a Avengers se ho pokusili porazit, jen aby selhali a zemřeli jeho rukama.

1×09 – What If… The Watcher Broke His Oath?

Iron Man se připojil ke "Gamoře ":character:13768 na Nidavelliru, když Eitri roztavil Rukavici nekonečna. Gamora uviděla Pozorovatele, který přišel naverbovat Gamoru jako Strážce Multivesmíru. Stark a Gamora čelili Pozorovateli, ale Pozorovatel prohlásil, že si přišel jen vzít Gamoru a nechal Starka s Eitrim. Později se Stark sešel s Gamorou, když se vrátila z bitvy.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super postava.

webmaster
31.12.2021 | 22:45:42

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama