Sběratel

Sběratel

Majitel společnosti Tivan Group.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

Taneleer Tivan, také známý jako Sběratel, využil mocenského vakua, které zbylo v mezigalaktickém podsvětí poté, co Thanos změnil své způsoby, opustil své pátrání po vymazání poloviny vesmíru po rozhovoru se Star-Lordem a stal se členem Plenitelů. Thanosova volba vzdát se svého postavení nejobávanějšího zločineckého lorda v tomto procesu umožnila Tivanovi zaujmout jeho místo, které za sebou zanechal. Tivanův vlik rostl a stal se nejobávanější a nejkrutější zločinec v galaxii.

Nashromáždil mnohem širší sbírku, v jednu chvíli hacknul paži Kronana a získal dýku temné hmoty od Malekitha, helmu Hely a několik dalších předmětů. Tivan také získal Kačera Howarda a psa Kosma, oba zůstali naživu spolu s tisíci dalších živých exemplářů v jeho sbírce. Když si u něj Nebula udělala dluh, Tivan chtěl na oplátku slavného Star-Lorda a chtěl si tak přidat hrdinu do své obrovské sbírky. V roce 2008 přijal Tivan pomoc hrůzostrašného Černého řádu, který se stal jeho osobní jistotou.


Během zásahu od Plenitelů je nechal zavřít a myslel si, že bude mít Star-Lorda jen pro sebe. Bohužel byl zklamán při zjištění, že Star-Lord nedisponuje ničím speciálním. Dal rozkaz, aby ho Ebony Maw rozpitval. I tak nakonec on a Star-Lord nakonec spolu bojovali, než se k boji přidal i Yondu. Porazili ho, zavřeli do skleněné vitríny a Carina na něj později poštvala všechny bytosti z jeho sbírky.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Náhodou z neho urobili parádneho záporáka.

webmaster
14.11.2021 | 16:30:03

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama