Uatu

Uatu

Jeden z Pozorovatelů, co sledují multivesmír.

Sezóny 2
2021 -

Základní informace

První řada

Stejně jako jeho druh je Uatu kosmickou bytostí s nezměrnou silou. Pozorovatel si je vědom všech existujících vesmírů v multivesmíru. V komiksech Uatu sídlí v Modré oblasti Měsíce, kde je kyslík a je tam tak možné normálně dýchat. Odtamtud pozoruje Zemi. Navzdory tomu, že Pozorovatelé složili přísahu, že nebudou zasahovat do historických událostí planety, a které by měli dodržovat.

Uatu postupem času pozoruje spoustu vesmírů, jeho hrdiny a jejich příběhy. Ovšem všechny příběhy, které jsme mohli vidět, skončili špatně, jako například s Doctorem Strangem, kde si ho Doctor Strange všimnul a chtěl po něm, aby mu pomohl napravit jeho příběh. Uatu však neposlechnul a nepomohl mu. To se změnilo ovšem díky jinému příběhu, kde Ultron vyhrál a začínal se stávat nejsilnější bytostí ve vesmíru. Nakonec našel čsoprostor, kde Uatu sledoval své příběhy a společně bojovali. Ultron ho nakonec porazil a zaujmul jeho místo. V té chvíli se Uatu obrátil na Strange a poprosil ho o pomoc. Poté vybral několik kandidátů, Doctora Strange, Captain Carter, Thora, Star-Lorda, Erika Killmongera, Gamoru a později i Black Widow, aby se stali Strážci Multivesmíru. Společně porazili Ultrona a poté se vrátili všichni zpět do svých vesmírů. Uatu poté znovu porušil svůj slib a dal Black Widow do světa, kde Loki Zemi a kde stará Black Widow zemřela.


Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nakoniec celkom fajn postava.

webmaster
14.11.2021 | 16:22:06

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama