Vision

Vision

Synthezoid vyrobený z vibrania, vytvořený Ultronem s pomocí Helen Cho a byl mu dán život díky mocnému artefaktu Kamenu mysli.

Sezóny 1
2021 -

Základní informace

1×05 – What If… Zombies?

V alternativním roce 2018 byl Vision svědkem vypuknutí kvantového viru, který vytvořil zombie apokalypsu. Díky tomu, že byl androidem, přežil. Jeho přítelkyně Scarlet Witch však byla nakažena. Vzal ji tedy do tábora Lehigh v New Jersey a uložil ji tam na základně. Odešel do San Francisca a zajal Ant-Mana a Black Panthera a odvezl je do tábora Lehigh. Experimentoval na Langovi pomocí Kamene mysli a oživil jen jeho hlavu. Poté se pokusil Wandu vyléčit, ale ona se díky své chaotické magii vzpírala. Aby udržel Wandu naživu, vlákával Vision přeživší do svého tábora, aby nakrmil svoji přítelkyni.

Později, když dorazili Bucky Barnes, Okoye, Kurt Goreshter, Spider-Man a Bruce Banner, jim Vision vysvětlil, jak použil Kámen mysli k provádění experimentů. Jedním z těch experimentů byl Ant-Man, kterého jim ukázal. Poté, co Bucky našel T’Challu a přivedl ho k ostatním, Vision přiznal, že lákal lidi na jejich základnu, aby udržel Wandu naživu. Bucky požádal Visiona, aby je nechal uniknout a Vision nakonec povolil, přičemž pomocí kamene potopil budovu a dočasně před nimi zablokoval Wandu. Vision si však uvědomil, že bez Wandy nemůže žít, a tak si vyrval Kámen mysli, čímž se deaktivoval.


1×06 – What If… Killmonger Rescued Tony Stark?

J.A.R.V.I.S. je pomocníkem Tonymu při jeho úkonech.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Super.

webmaster
31.12.2021 | 22:56:42

Stav překladu

Epizoda S01E09: What If... The Watcher Broke His Oath?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91
Korekce: @Zira

Překlad sedí:

  • Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte What If…?

Nepřehlédněte

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Tom Hiddleston se svěřil, že seriál What If...? nastaví budoucnost čtvrté fáze

Podle herce Toma Hiddlestona bude seriál What If…? důležitým prvkem pro přípravu čtvrté fáze ve filmovém vesmíru. Co k tomu představitel Lokiho řekl, se dozvíte v článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama