Mary Kills People
88/100 - 25×

Mary Kills People

Mary Harrisová je svobodnou matkou a doktorkou na pohotovosti, kromě toho také patří jedince, kteří pomáhají dlouhodobě nemocným lidem ukončit své trápení na tomto světě. Svým klientům pomáhá s asistovanou sebevraždou. O tuto pomoc je čím dál tím větší zájem a pro Mary je složitější nepřitahovat na sebe pozornost.

Kanada | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Global | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Caroline Dhavernas (Mary Harris), Jay Ryan (Joel Collins/Ben Wesley), Greg Bryk (Grady Burgess),

Mary Kills People - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Šelma

Skvělý seriál s kontroverzním tématem, ale úžasně zpracovaný. Vše má své mouchy, takže i tento příběh jim neunikl. Ale dokáže srozumitelně vysvětlit, že eutanázie, když se člověk řídí pravidly (tak jako Mary), je právě ta humánní volba, jež by neměla být kriminalizována. Co víc, konec seriálu ukáže jaký formát Mary ve skutečnosti je. Rozhodně se koukněte! Já určitě binchwatchnu až budu mít zase chvilku času.

18.6.2019 | 0:33:05
madcat

dobré téma, ale na „hraní“ některých herců se vážně nedá dívat

3.6.2019 | 12:27:32
anicca

Eutanázia…Mary je na jednej strane antihrdinka zrelá do basy, na strane druhej ten najľudskejší človek riešiaci veľké utrpenie zomierajúcich. Ťažko sa to pozerá ale skvele spracované

3.1.2019 | 12:02:06
kimberly411

Veľmi veľmi ťažká téma, ale spracovaná veľmi živo, nie sú tam hluché miesta, krásna hlavná hrdinka a dobrá herečka…dávam tomu šancu

21.1.2018 | 9:44:49
MarKy95

Po dvou dílech fajn :)

17.2.2017 | 19:58:01
sandokan555

za mna 90% Serial riesi temu eutanazie, ktora je v sucasnoti stale este dost tabuizovana a dava pohlad na ludi ktory si vybrali moznost kedy chcu ukoncit svoj zivot ..s cim im za poplatok ochotne pomoze Mary. Nie je to ale komedia a zase ani nejaka drama ktora by brala smrt ako nieco strasidelne, skor berie koniec ako sucast zivota a aj s moznostou vlastnej volby, kedy ten zivot a za akych podmienok skoncit.

2.2.2017 | 21:45:44

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama