Masters of Sex (Mystérium sexu) S02E07: Asterion

S02E07: Asterion

S02E07: Asterion

Bill začne mít v oblasti sexu jisté potíže, když zjistí, že se Virginia nadále schází s jinými muži, a proto ukončí jejich „soukromý“ výzkum. Zároveň se snaží udržet svou novou kliniku nad vodou půjčováním peněz, za něž ručí svým domem, a nabízením lékařských služeb hotelu.

cz sk
24.8.2014
840 000
59 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
garibaldi

jeden z nejlepsich dilu. casovy skok bol nutny, aby ukazal dynamiku trojuholniku. Co sposobila rok trvajuca ticha vojna pre vsetkych troch.

12.9.2014 | 11:19:45
SaDiablo

Zajímá mě, jak to teď má Betty s panem Preclíkem. Díl slabší v porovnání s ostatními této série, každopádně se mi líbil střih některých scén v první části, druhá potom byla dějově o něco lepší. Na tomhle díle se mi ale líbilo, že vztah Virginie a Masterse byl ušetřen zbytečných tahanic a rádoby dramatických zvratů, kdy jejich „tichá válka“ trvala relativně krátce, na obrazovce, protože ubírání se takovým směrem udusilo už spoustu seriálů.

8.9.2014 | 3:05:58
Qwertzu

Podla mna najslabsi a najhorsi diel (oboch serii). Atmosfera, ktoru postupne gradovali od zaciatku druhej serie je zrazu prec (Mastersov „nedobrovolny“ odchod z prace; bezdovodna vypoved opatrovatelke; zistenie, ze Virginia ma priatela; umrtie Lillien; manželska kriza Morretiovych) . Vsetky dejove linie, ktore postupne rozvijali od zaciatku druhej serie, v siedmom diele hodili do kosa a spravili „restart“ serialu. Pre mna obrovske sklamanie. (o to vacsie, ze mal serial u mna vysoke hodnotenie).

1.9.2014 | 18:19:31
Mass

to bylo divné.. co ty časové posuny ?!

redaktor
31.8.2014 | 13:58:57
KevSpa

Ty časové skoky mě trochu mátly. :D Každopádně další úžasný díl.

webmaster, korektor
28.8.2014 | 2:29:10

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás