Masters of Sex (Mystérium sexu) S02E09: Story of My Life

S02E09: Story of My Life

S02E09: Story of My Life

Bill se naštve, když mu Frank připomene dětství. Virginia zneužije Barbařin chorobopis, aby získala radu psychiatra. Betty a Bill se snaží odstranit Lesterovu impotenci tím, že mu zaplatí prostitutku. Barbara se začne za pomoci Virginie a Billa léčit, ale věci nejdou podle plánu.

cz sk
7.9.2013
760 000
59 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Chirurg

Myslím, že k té aférce Libby s bratrem Coral to jasně směřuje už min. 2–3 díly, jen čekám, kdy do toho vlítnou :-)

12.9.2014 | 21:16:29
KevSpa

Ach, Bille.

webmaster, korektor
9.9.2014 | 5:08:10
SaDiablo

Libby by mohla mít aférku s tím bratrem od Coral. Bill by se to dozvěděl, krachlo by manželství a byli by s Virginií spolu. Ale tak lehký to bohužel nebude. A zajímalo by mě, jestli se tvůrci v příštích epizodách zaměří i na to, jaký vztah k druhému synovi má Billova matka. Taky ještě nepadlo ani slovo o Preclíkovi (a Betty) po tom časovém posunu v minulé epizodě.

8.9.2014 | 15:01:16

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás