Masters of Sex (Mystérium sexu) S03E01: Parliament of Owls

S03E01: Parliament of Owls

S03E01: Parliament of Owls

William Masters a Virginia Johnson poprvé představují svou knihu na tiskové konferenci. Během příprav vzpomínají na letní dovolenou, kdy Bill dokončoval knihu a Virginia se potýkala s rodičovskými problémy.

cz sk
12.7.2015
580 000
59 minut

Scénář: Michelle Ashford
Režie: Jeremy Webb

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gabriella91

takovej rozjezd hned prvni dil :)

5.7.2015 | 22:26:09
tejna

Skvělé od začátku do konce!

4.7.2015 | 21:15:54
SaDiablo

Tak před poslední minutou jsem si říkala, že tahle série bude zase jinak zajímavá a bude se týkat více problematiky mezi Billem a jeho dětmi než sexu, a to jsem ještě netušila, jak velkou budu mít pravdu. :D Dokonalé, přesně jak jsme zvyklí. Už to, že ve scéně s Johnnym Bill nejspíš viděl sebe a svého otce, a tím zabránil tomu, co se téměř stalo, by mohlo indikovat, že konečně přestane traumata svého dětství ignorovat a snažit se je potlačit prací.

2.7.2015 | 15:33:31
KevSpa

Naprosto nepopsatelné. Mám tušení, že tahle série opět překoná ty předchozí.

webmaster, korektor
2.7.2015 | 14:24:51

Masters of Sex (Mystérium sexu)
95/100 - 102×

Masters of Sex(Mystérium sexu)

60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Austin Langham), Kevin Christy (Lester Linden), Beau Bridges (Barton Scully), Allison Janney (Margaret Scully), Heléne Yorke (Jane Martin), Sarah Silverman (Helen), Noah Robbins (Henry Johnson), Isabelle Fuhrman (Tessa Johnson), Jocko Sims (Robert Franklin), Josh Charles (Dan Logan), Jaeden Lieberher (Johnny Masters)

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás