Masters of Sex (Mystérium sexu) S04E01: Freefall

S04E01: Freefall

S04E01: Freefall

Po divokých událostech konce třetí řady se cesty Billa Masterse a Virginie Johnsonové rozdělily. Oba nyní hledají nové způsoby, jak pokračovat ve své práci, zatímco se jejich osobní životy rozpadají. Libby je poprvé sama a najde ve svém životě nečekané spojence.

cz sk
11.9.2016
518 000
58 minut

Scénář: Michelle Ashford
Režie: Colin Bucksey
Hostující herci: Rich Sommer, Niecy Nash, Alysia Reiner, Mary Birdsong, John Gleeson Connolly, Erin Karpluk, Jack Laufer

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DamianaFrey

Skvelý Bill (Michael)…teším sa na to ako sa asi vyvinie jeho vzťah s novou mentorkou Louise :) Zlatá Betty, podržala ich ako vždy. Libby konečne začína žiť sama pre seba :) Heff rozhodne zaujal :) A Virginia? Úprimne povedané, jej absenciu v seriály by som veľmi neoplakala…Z takej zaujímavej postavy sa „vykľulo“ toto zvláštne nerozhodné a znudené čudo :( Inak diel na 100%

6.9.2016 | 21:02:54
SaDiablo

Třeba si i zvyknu na to, že Bill vypadá víc jako Michael Sheen než jako Bill Masters, jakého jsme znali. :D Stará dobrá Virginia nezklamala, pořád chování na facku, a už se těším znovu na tu chemii, která mezi nimi je. Bill je víc otevřený a to se mi líbí, taky nemá moc na výběr, když se mu všechno rozbořilo… Jenom o ty svoje děti se nezajímá (jeho první otázka na Libby je – kam jsi mi dala oblečení, vážně?), proto mu to všechno nějaká část ve mně tak trochu přeje.

5.9.2016 | 0:01:48
KevSpa

To jsme si teda vousatého Billa moc dlouho neužili. :D

webmaster, korektor
3.9.2016 | 6:25:56

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás