Masters of Sex (Mystérium sexu)
94/100 - 103×

Masters of Sex(Mystérium sexu)

60. léta byla obdobím velkých změn. Obdobím sexuální revoluce. Jak by to s ní ale bylo, nebýt dvou odvážných vědců, Williama Masterse a Virginie Johnson? Masters of Sex vám dají nahlédnout do jejich výjimečného výzkumu, který byl ve své době naprosto skandální.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Michael Sheen (William Masters), Lizzy Caplan (Virginia Johnson), Caitlin FitzGerald (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Austin Langham), Kevin Christy (Lester Linden), Beau Bridges (Barton Scully), Allison Janney (Margaret Scully), Heléne Yorke (Jane Martin), Sarah Silverman (Helen), Noah Robbins (Henry Johnson), Isabelle Fuhrman (Tessa Johnson), Jocko Sims (Robert Franklin), Josh Charles (Dan Logan), Jaeden Lieberher (Johnny Masters)

S04E03: The Pleasure Protocol

S04E03: The Pleasure Protocol

Bill s Virginií si musí zvyknout na nové partnery. Začínají ovšem pochybovat o správnosti svého rozhodnutí léčit pacienty nezávisle na sobě. Libby si poprvé od rozchodu s Billem užívá života svobodné ženy, zvlášť když se na obzoru objeví nový muž.

cz sk
25.9.2016
422 000
57 minut

Scénář: Ellen Fairey
Režie: Adam Arkin
Hostující herci: Judy Greer, David Walton, Ashley Zukerman, Jeremy Strong, Betty Gilpin, John Gleeson Connolly, Amanda Quaid

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DamianaFrey

Libby opäť zažiarila :) Konečne, Bill. Konečne si dostal rozum…Virginia opäť na facku

12.10.2016 | 21:02:21
SaDiablo

No ale každej musí uznat, že Libby byla skvělá. :D Jinak linka, která mě zajímá stejně pořád nejvíc, je ta Billova… Ty ostatní jsou nějak v pozadí a moc mě neberou (a vlastně není z čeho vybírat – jen ti manželé „partneři“, ale Lester, Betty – na ně není kladen velký důraz, a kam se poděl Austin, Barton, Margaret…?).

27.9.2016 | 9:40:26
KevSpa

To jsou takový trubky. Všichni. :D

webmaster, korektor
26.9.2016 | 8:45:23

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama